Recenzja Vincent boys – Beau is hot! : )

Nie mam pojęcia, ile razy już czytałam tę książkę, ale jestem pewna, że za jakiś czas znowu po nią sięgnę. 🙂 To jeden z tych romansów, które są kompletne. Mają perfekcyjnie wykreowanych bohaterów, w tym zarówno męska, jak i żeńska perspektywa jest autentyczna i świetnie przekazana. Poza tym chemia między bohaterami: no po prostu cudo! Ta książka spodoba się notabene właśnie fanom takich tytułów jak: Idealna Idealna Simone Elkeles, Przebudzenie Olivii Elizabeth O`Roark, czy Buntownika Jay Crownover. Sprawdźcie, co sprawiło, że dla mnie Vincent Boys to najlepsza książka Abbi Glines i jedna z najlepszych książek, jakie kiedykolwiek czytałam. Uwaga, ze względu na sexowne sceny, książka powinna być czytana przez osoby mające co najmniej 17 lat.

Recenzja Vincent boys – książka perfekcyjna

Beau to perfekcyjny bad boy. Ten chłopak ma wszystko. Jest seksowny, nieokrzesany, niesamowicie męski i mimo że panny się za nim uganiają i nawet jedna w ogóle nie chce się od niego odczepić, jego serce dawno temu skradła dziewczyna, której nie może mieć…

„Serce waliło mi z podenerwowania i podniecenia, a może ze strachu, że zostanę przyłapana. Chociaż nie robiłam przecież nic złego. Beau był moim przyjacielem. W pewnym sensie. On też czuł się samotny. Przecież nie jechałam do Dziury, żeby się z nim obściskiwać. Pewnie po prostu chciał dokończyć wczorajszą rozmowę. Teraz był trzeźwy. Chciał dopilnować, żebym wszystko dobrze zrozumiała. Nie będziemy nawet pływać.”

źródło: Pinterest

Nasza bohaterka, Ashton, to niemal lalka Barbie w świecie Barbie właśnie, piękna, przewidywalna, idealna. Jednak głęboko w sercu Ash jest zupełnie inna, niż się wydaje, a jej myśli wcale nie są takie… grzeczne.

Ashton zawsze miała słabość do Beau. Już jako dzieci byli do siebie bardzo podobni i lubili broić. Ona, Sawyer i Beau, nieodłączna trójka, do momentu, aż Sawyer postanowił, że Ashton będzie jego dziewczyną. Teraz kiedy wszyscy są w liceum i ich drogi  częściowo się rozeszły, ma się zdarzyć lato, które wszystko zmieni.

Recenzja Vincent boysbuntownik i Barbie

Sawyer wyjeżdża z miasta, a drogi Ashton i Beau się przecinają. Ten chłopak, który utożsamia teoretycznie wszystko, czego Ashton nie toleruje, okaże się właśnie tym, który sprawi, że jej serce zacznie bić mocniej, a może zacznie bić… pierwszy raz.

Od razu powiem, że jak na młodzieżówkę to ta książka jest całkiem gorąca. Z tego względu uważam, że powinna być czytana przez osoby powyżej 17 lat.

Dodam jeszcze tylko, że to ta książka, która uczyniła Abbi sławną!

 • 10/10
  Jak mocno książka mnie wciągnęła? - 10/10
 • 10/10
  Jak oceniam styl pisania, język i warsztat autora? - 10/10
 • 10/10
  Czy warto przeczytać tę książkę ponownie? - 10/10
 • 10/10
  Czy bohaterowie wzbudzili sympatię? - 10/10
10/10