Rekreacja z audiobookiem - sprawdź na TaniaKsiążka.pl

Rekreacja z audiobookiem to idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu z książką. Słuchawki w uszach to żadna nowość. Wszyscy odtwarzają ulubioną muzykę w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Dlaczego więc nie zamienić muzyki na jakiś poradnik albo dobrą powieść, której do tej pory nie mieliśmy czasu przeczytać? Słuchanie audiobooków stało się bardzo popularne przez niewielką ilość czasu, jaką mamy na czytanie klasycznych książek. Nie trzeba siedzieć w miejscu, by słuchać, jak lektor czyta za nas naszą ulubioną lub całkiem nieznaną książkę. Można podróżować, gotować, a nawet biegać i ćwiczyć na siłowni. Słuchawki w uszach towarzyszą nam w codziennych sprawach. Poniżej znajdziecie trzy propozycje audiobooków, które mogą pomóc Wam urozmaicić wolny czas.

1. Rekreacja z audiobookiem: Potęga podświadomości Joseph Murphy

Zacznijmy od poradników. Joseph Murphy pragnie nauczyć swoich odbiorców korzystania ze wszystkich zasobów naszej podświadomości, która może okazać się kluczem do lepszego życia. Autor motywuje, pomaga uwierzyć w siebie i swoje marzenia, a także uczy samodoskonalenia i pracy nad swoją osobowością. Podczas biegania, które bardzo korzystnie wpływa na układ nerwowy i intelekt, łatwiej nam przyswoić informacje. Warto więc połączyć przyjemne z pożytecznym i sięgnąć po ambitną literaturę, która może przynieść dodatkowe korzyści.

Czyta: Jarosław Łukomski

2. Rekreacja z audiobookiem: Był sobie pies W. Bruce Cameron

Lekka, a zarazem bardzo wzruszająca historia psa o imieniu Bailey i jego najlepszego przyjaciela, a zarazem właściciela – Ethana. W poprzednim życiu Bailey był bezpańskim szczeniakiem, ale kiedy się odradza, trafia w ręce ośmioletniego chłopca. Uwielbiają się wzajemnie i przyjaźnią, dopóki nie nadchodzą ostatnie dni czworonoga. Później jednak Bailey ponownie się odradza. I jeszcze raz… I jeszcze. Czy w jego nowych życiach jest miejsce dla Ethana? Czy pies i jego pan się odnajdą?
Wbrew pozorom nie jest to książka/audiobook wyłącznie dla dzieci. To fenomenalna opowieść o przyjaźni, która uczy i bawi. Z pewnością wzruszy również każdego dorosłego. Każdy powinien się z nią zapoznać.

Czyta: Robert Michalak

3. Rekreacja z audiobookiem: Jedz, módl się, kochaj Elizabeth Gilbert

Ta książka to życiowy drogowskaz. Jej bohaterka i autorka – Elizabeth Gilbert, podróżuje po świecie na nowo odkrywając siebie i inspirując Czytelników do tego samego. Mamy okazję poznać inne kultury i obyczaje. W tej powieści nie wszystko jest powiedziane wprost. Czasem trzeba się zastanowić i zanurzyć się w lekturze. Słuchając tego audiobooka, możecie poczuć się tak, jakby autorka opowiadała swoją historię tylko Wam i w wybrany przez siebie sposób. Zdecydowanie gorąco polecam!

Czyta: Anna Dereszowska

Wszystkie wymienione przeze mnie książki niosą przesłanie, pomagają uruchomić wyobraźnię, nauczyć się czegoś i zajrzeć w głąb siebie. Jeśli nie masz czasu ich przeczytać, wystarczy ich posłuchać. Pamiętaj, że kiedy ćwiczysz, biegasz, jeździsz na rowerze, wytwarzają się endorfiny, a twój umysł jest bardziej otwarty na przyswajanie informacji niż zwykle. Łatwiej Ci się skupić i więcej zapamiętujesz. Rekreacja to jeden z najlepszych przyjaciół audiobooka. Nie bój się spróbować!

Mam nadzieję, że przedstawione propozycje naprawdę wpadną Ci w ucho 🙂 Gorąco polecam!