Riverdale. Dzień wcześniej. Dziś premiera książki! Sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Oglądacie Riverdale? Mam wiadomość, która ucieszy wszystkich fanów tej produkcji Netflixa.

Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, co działo się bezpośrednio przed wydarzeniami z serialu? Już dziś (13 lutego) ma premierę powieść, która odpowie na Wasze pytania – Riverdale. Dzień wcześniej autorstwa amerykańskiej pisarki Micol Ostow.

Riverdale. Dzień wcześniej. Dziś premiera książki! Sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Riverdale. Dzień wcześniej. Skrywane pragnienia bohaterów

Riverdale to serial, który powstał na bazie serii Archie Comiks.  Niedawno pisałam Wam o tej produkcji w kontekście artykułu o serialach, które swój początek biorą z właśnie z komiksów (wszystkich zainteresowanych tym tematem odsyłam do tego artykułu). Dziś do księgarń trafi powieść Riverdale. Dzień wcześniej. Zatem jeżeli jesteście ciekawi tego, co się działo przed pamiętnym 4 lipca i zagadkową śmiercią nastolatka, która wstrząsnęła spokojnym miasteczkiem, to lektura dla Was.

Z książki Micol Ostow dowiecie się wielu faktów o bohaterach, których uwielbiacie. Dlaczego między Archiem i Jugheadem powstał dystans? Jak bardzo życie Veroniki w Nowym Jorku różniło się od tego w Riverdale? Po co Betty pojechała do Los Angeles i co tam robiła? W tej książce każdy z bohaterów dostaje głos i szczerze opowiada o sobie, o swoich myślach, lękach i skrywanych pragnieniach. Zatem ta wielogłosowa powieść sprawi, że zobaczycie wydarzenia z serialu w zupełnie innym świetle. Dlatego ta książka spodoba się fanom Riverdale.

Komiksy i nie tylko

Jeżeli już jesteśmy w temacie książki poświęconej bohaterom Riverdale, to przy okazji chcę jeszcze zwrócić Waszą uwagę na komiksy. Tym z Was, którzy chcieliby poznać oryginalną historię, odsyłam do pierwszego tomu serii Archie. W tym miejscu znajdziecie nowe, poprawione i rozszerzone wydanie. Może Was też zainteresować nowa seria komiksów, która jest przedłużeniem serialu – Riverdale. Całkiem nowe historie.

Warto zwrócić uwagę też na Riverdale. Informator licealisty. To bogato ilustrowana książka-przewodnik po liceum w Riverdale. Znajdziecie w niej nie tylko informacje o szkole, czy kadrze nauczycielskiej, ale też mnóstwo ciekawostek o uczniach, w tym bohaterach serialu.

Jestem ciekawa tego, czy oglądacie ten serial. Czy macie ochotę sięgnąć po powieść, z której dowiecie się tego, co wcześniej spotkało bohaterów? Na koniec przypomnę Wam jeszcze o tym, że powieść Riverdale. Dzień wcześniej już jest dostępna i możecie ją zamówić choćby tutaj. 😉