Valeria w lustrze Elisabet Benavent kolejna część serii już w styczniu

Valeria, zakręcona Hiszpanka z życiem pełnym zawirowań zawodowych i osobistych. Jeżeli jesteście ciekawi, jak dalej potoczyły się losy tej bohaterki i jej przyjaciółek, to już w nowym roku dostaniecie szansę. Valeria w lustrze Elisabet Benavent na półki księgarń trafi 20 stycznia.

Valeria w lustrze Elisabet Benavent - sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Valeria w lustrze — co tym razem czeka bohaterki?

Druga część serii będzie bezpośrednią kontynuacją wątków zawiązanych w pierwszej, W butach Valerii. Niektóre się rozplączą, a inne – zagmatwaja jeszcze bardziej.

Valeria cały czas zmaga się ze sobą i swoim życiem. Jej nowa powieść, tworzona początkowo w wielkich bólach, właśnie została opublikowana, więc teraz pisarka będzie musiała zmierzyć się z krytyką, a tej boi się bardzo. Do tego dochodzi jeszcze rozwód z Adrianem. Przynajmniej już dopuściła do siebie myśl, że jej małżeństwo dawno się skończyło, co nie znaczy, że nie przeżywa rozstania. Valeria dochodzi też do siebie po romansie z oszałamiającym Viktorem i tutaj też jest pewna, że mimo tego, jak na nią działa, to nie jest mężczyzną, z jakim można stworzyć związek.

Bohaterkę przepełniają sprzeczne emocje i uczucia. Jednocześnie cieszy się i cierpi. Dodatkowo u jej przyjaciółek wcale nie jest lepiej.

Lola próbuje się uporać ze sobą po związku destrukcyjnym Sergiem. Doskwiera jej samotność, a Lola nie umie być sama. Carmen coraz bardziej zakochuje się w Borjy, przyjacielu z pracy. Mimo tego, że znają się od lat, to w związku poznają się na nowo. Z kolei Nerea co rano budzi się z mdłościami…

Valeria w lustrze Elisabet Benavent - sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Valeria na małym ekranie

Elisabet Benavent stworzyła cykl ciepłych opowieści o grupie przyjaciółek. Zabiera nas do Madrytu i serwuje nam emocjonalny rollercoaster w postaci historii równie zabawnej, co zakręconej. To pełna humoru opowieść obyczajowo-romasowa, która skradła już serca nie tylko hiszpańskich czytelników. Nic dziwnego, że pierwsza część serii stała się podstawą scenariusza serialu.

W maju premierę miał pierwszy sezon Valerii.  Z kolei na przyszły rok Netflix zapowiedział kolejny sezon serialu, jednak nie znamy jeszcze dokładnej daty. W każdym razie, jak na moli książkowych przystało, zanim obejrzycie adaptację, warto sięgnąć po pierwowzór!

Książkę Valeria w lustrze Elisabet Benavent w przedsprzedaży możecie znaleźć w tym miejscu. W księgarniach pojawi się pod koniec stycznia.

Powiązane artykuły: