Rodzinna gra Catherine Steadman od Wydawnictwa Mova

26 lipca na pewno ktoś z Was ma urodziny, więc warto sobie zrobić prezent i kupić świetny thriller, który właśnie tego dnia ma swoją premierę.  Rodzinna gra Catherine Steadman od Wydawnictwa Mova to pozycja, której zdecydowanie nie możecie przegapić! Dlatego zamówcie książkę, nawet jeśli teraz nie zdmuchujecie świeczek 😉 .

Rodzinna gra na TaniaKsiazka.pl >>

Rodzinna gra Catherine Steadman

Główna bohaterka powieści Rodzinna gra,  znana pisarka Harriet Reed,  jest w siódmym niebie. Jej najnowsza książka właśnie okazała się sukcesem, a miłość jej życia, Edward Holbeck, poprosił ją o rękę. Wkrótce jednak na jej szczęście pada cień – perspektywa spotkania z rodziną ukochanego. Holbeckowie są znanymi i wpływowymi ludźmi, o bogatych rodzinnych tradycjach. I mocno strzegą swojej prywatności.

W dniu spotkania Harriet jest zaskoczona ciepłym przyjęciem ze strony swoich przyszłych teściów. Rodzina wita ją bowiem bardzo serdecznie i szybko wprowadza do swojego fascynującego świata pełnego luksusu i fascynujących historii.  Wszystko wydaje się całkiem normalne. Do czasu…  Pewnego wieczora ojciec Edwarda, Robert Holbeck, wręcza jej pewną kasetę. Mówi przy tym, że nagrał na niej pomysł na powieść, którą właśnie pisze. Harriet, sama będąc pisarką, docenia ten gest i zabiera się do odsłuchania taśmy. Z głośników dochodzi do niej jednak coś przerażającego. Czy na pewno dobrze zrozumiała? Przecież właśnie w jej uszach wybrzmiało przyznanie się do morderstwa!

Zdezorientowana zaczyna zastanawiać się, czy to tylko fikcja, czy może prawda. Dlaczego Robert chciałby się z nią podzielić tak mrocznym sekretem? I co teraz zamierza, skoro ona już wie….? Kobieta postanawia zgłębić tajemnice rodziny Holbecków, nie zdając sobie sprawy, że wkrótce zostanie wciągnięta w groźną rozgrywkę, której stawką jest życie.

Książkę Rodzinna gra Catherine Steadman od Wydawnictwa Mova zamówicie już teraz w tym miejscu. Poniżej możecie zasmakować w darmowym fragmencie.

>> Darmowy fragment książki Rodzinna gra <<

Czytajcie także: