Romanse Nowości 2018

Przygotowałam dla Was zestawienie najgorętszych premier majowych z półki: romans. Top Romanse Nowości 2018 to erotyki, tytuły New Adult, romanse obyczajowe, książki podobne do Pięćdziesięciu twarzy Greya, tytuły z wątkiem od nienawiści do miłości, z wątkiem seksownego rockmana, czy wątkiem mafijnym. Zajrzyjcie, co z romansów czyta się w maju.

Romanse Nowości Maj 2018

Seria Stage Dive - kup na TaniaKsiazka.pl Stage Dive. Lick i Play Kylie Scott

Stage Dive to seria, na którą fani czekali z wielką niecierpliwością. Premiera była długo przesuwana, ale w końcu jedne z najpopularniejszych za granicą tytułów z motywem seksownych rockmanów zawitały na polskim rynku. Lick to pierwszy tom, a Play – drugi. Oba opowiadają o członkach popularnego zespołu rockowego: Stage Dive.

Chłopak taki jak ty - kup na TaniaKsiazka.plChłopak taki jak ty Ginger Scott

O tej książce pisałam już w mojej recenzji, na którą serdecznie Was zapraszam. To historia dwójki licealistów: Joss i Wesa. Ona jest zbuntowana i niepokorna, a każdy jej dzień to walka. Walczy z pijanym ojcem, walczy o poczucie własnej wartości, w końcu walczy, aby nadać swojemu życiu jakiś sens. On to chłopak pełen tajemnic, który powraca do jej życia po latach nieobecności i wypiera się tego, że kiedykolwiek się znali.

Lawless - kup na TaniaKsiazka.plKing. Tom 3. Lawless T.M Frazier

Lawless to już trzeci tom fenomenalnej serii King, którą pokochały Czytelniczki w Polsce i na świecie. Bohaterowie są ostrzy jak brzytwa, przeklinają, noszą tatuaże, są nieprzewidywalni i często należą do klubów motocyklowych. Lawless to historia Bear’a, byłego motocyklisty, na którego drodze stanie krucha i delikatna Thia,

Sekret księcia - kup na TaniaKsiazka.plRoyals. Tom 2. Sekret księcia Geneva Lee

Sekret księcia to także kontynuacja tym razem romansu z seksownym księciem w roli głównej. Wielu fanów znajdzie tu podobieństwo właśnie do sławnego Greya i to nie tylko poprzez relację BDSM. W drugim tomie dowiemy się, czy Clara wybaczy Aleksandrowi, to co zrobił i czy będzie potrafiła trzymać się od niego z daleka.

Marionetka - kup na TaniaKsiazka.plElite Kings Club. Tom 2. Marionetka 

Ta książka to także kontynuacja: bestsellerowego Srebrnego łabędzia. Bardzo trudno jest sklasyfikować tę powieść, jak i całą serię. Z jednej strony bohaterami są nastolatkowie, z drugiej w książce znajdują się treści zdecydowanie przeznaczone dla Czytelników pełnoletnich. W Marionetce dowiemy się, co się stało z Madison i czy udało jej się uciec przed grupą bardzo złych chłopaków.

Zmysłowa żona - kup na TaniaKsiazka.plZmysłowa idealna żona Wild Meredith, Hardt Helen

Zmysłowa idealna żona to część serii Zmysłowa dziewczyna, chociaż każda historia z serii napisana jest przez innego autora i opowiada o zupełnie innych bohaterach. Tym razem bohaterką jest Kate, która była przekonana, że jej ukochany mąż zginął w katastrofie samolotu. Jednak pewnego dnia przypadkowo spotyka go na wakacjach…

Piekielna miłość - kup na TaniaKsiazka.plSeria mafijna. Tom 2. Piekielna miłość K.N.Haner

Seria mafijna K. N. Haner to jak dotąd najlepsza seria spod pióra tej autorki. Dlaczego najlepsza? Książki są nie tylko bestsellerami, ale także nie zebrały praktycznie żadnych negatywnych opinii, a fanki autorki są wprost zachwycone. Bohaterami są Nicole i Marcus. Marcus mówi, że znajdzie ukochaną choćby w piekle. Być może właśnie tam będzie musiał się udać.

Chroń ją - kup na TaniaKsiazka.plChroń ją K. A. Tucker

K.A Tucker to autorka, na której książki w Polsce fani czekają równie mocno, jak na kolejne tytuły Colleen Hoover. Zasłynęła serią Dziesięć płytkich oddechów, teraz powraca z nową historią. Jej bohaterami są ludzie z zupełnie innych światów. Ona mieszka w przyczepie kempingowej, on jest policjantem. Połączy ich tajemnica ich rodziców, dawniej partnerów w policji.

Gdy upadnę - kup na TaniaKsiazka.plGdy upadnę J. Daniels

To trzeci tom Alabama Summer. Każda część dotyczy innych bohaterów. Reed to chłopak, który dziewczyny traktuje przedmiotowo, ponieważ kiedyś jedna bardzo go zraniła. Beth to dziewczyna, dla której każdy dzień to walka o przetrwanie. Ich światy się spotkają, a wtedy życie Reeda i jego priorytety zupełnie się zmienią.

I jak podobają Wam się majowe nowości? Po którą sięgniecie?