Romanse – nowości i zapowiedzi 2018

Romanse – nowości i zapowiedzi 2018 

Sierpień był wyjątkowo gorącym miesiącem i to wcale nie za sprawą fali upałów, które nawiedziły Polskę. Ukazało się naprawdę dużo podnoszących temperaturę romansów, a wrzesień zapowiada się równie apetycznie. Sprawdźcie nowości z sierpnia i zapowiedzi z września właśnie z tego gatunku.

Soulless - kup na TaniaKsiazka.plKing. Tom 4. Soulless T. M. Frazier

To druga część historii burzliwej relacji Beara i Thii, znanych z serii King, szczególnie z tomu Lawless. W tych książkach pojawia się wiele mocnych scen, a świat mężczyzn wyjętych spod prawa ukazany jest jako niezwykle mroczny i szorstki. Ta książka z pewnością spodoba się fanom zarówno całej serii, jak i romansów określanych jako dark.

Łzy Tess - kup na TaniaKsiazka.plPotwory z ciemności. Tom 1. Łzy Tess Pepper Winters

Łzy Tess to kolejna propozycja dla fanów mocnych romansów, w których pojawia się wiele scen budzących skrajne emocje. Bohaterka tej książki zostaje sprzedana i staje się produktem w rękach handlarzy żywym towarem. Jej “właściciel”, mężczyzna o pseudonimie Q nie lubi się dzielić. Będzie niebezpiecznie!

Mr. President - kup na TaniaKsiazka.pl Mr President. Tom 1. Biały dom Katy Evans

Ta książka z kolei zabierze wielbicieli romansów do świata polityki. Bohaterem jest kandydat na prezydenta USA, a bohaterka, będzie pomagała w trakcie jego kampanii. Znają się jeszcze z młodzieńczych lat, ale wtedy Charlotte była dopiero podlotkiem, teraz jest kobietą i to bardzo piękną kobietą.

Fallen crest. Szkoła - Kup na TaniaKsiazka.pl

Fallen Crest. Tom 3. Szkoła Tijan Meyer

Trzeci tom jednej z najpopularniejszych serii Young adult mature/New Adult za granicą. Ponownie trafiamy do świata Samanthy i Masona, a wraz z nimi do licealnych potyczek, złośliwych koleżanek i sytuacji, które łatwo mogą zagrozić czyjemuś życiu lub skończyć się więzieniem.

Zapomnij o mnie - kup na TaniaKsiazka.plZapomnij o mnie K. N. Haner

To premiera z końca sierpnia i pierwszy tytuł New Adult znanej autorki erotyków: K.N. Haner (dla młodych dorosłych). Bohaterem jest Marshall, który przybywa do Nowego Jorku, żeby zacząć wszystko od nowa. Jednak piękna współlokatorka Sara sprawi, że jego życie stanie się jeszcze bardziej skomplikowane, niż to, od którego uciekał.

 

Pozwól mi zostać - kup na TaniaKsiazka.plPozwól mi zostać Tijan Meyer. Premiera: 7 września

Nowa powieść Tijan Meyer to coś zupełnie innego niż Fallen Crest, chociaż można tutaj wyczuć gdzieniegdzie klimat z tej najbardziej znanej serii autorki. Ta historia to opowieść o dziewczynie, która po śmierci siostry bliźniaczki jedyne ukojenie znajduje u boku zupełnie obcego chłopaka, Ryana, a konkretnie w jego łóżku.

Korona na zawsze - kup na TaniaKsiazka.plRoyals. Tom 3. Korona na zawsze Geneva Lee. Premiera: 14 września

Trzeci, finałowy tom historii związku niepokornego brytyjskiego księcia i pięknej Clary. Wydawałoby się, że kochankowie mają szansę na piękny ślub i wspólną przyszłość. Jednak okaże się, że nie tylko rodzina pana młodego zrobi wszystko, żeby ich rozdzielić.

 

Gwiazdor - kup na TaniaKsiazka.plGliniarz Laurelin Paige, Sierra Simone. Premiera: 14 września

Ta propozycja to pierwszy erotyk na polskim rynku, którego bohaterem jest najprawdziwszy policjant. On i pewna bibliotekarka zawrą układ, który połączy ich w nieoczekiwany sposób.

 

Pan perfekcyjny - kup na TaniaKsiazka.pl Pan Perfekcyjny Jewell E Ann. Premiera: 13 września

Bohater tej książki będzie miał na głowie niesforną lokatorkę. Na co dzień ułożony i spokojny mężczyzna dowie się, jakie kłopoty niesie za sobą hałasująca sąsiadka. Kiedy będzie już chciał pozbyć się niechcianej lokatorki, dowie się, że jej pozostanie, może być niezwykle kuszące.

Podwójna namiętność - kup na TaniaKsiazka.pl Addicted. Podwójna namiętność. Tom 1 Becca Ritchie, Krista Ritchie. Premiera: 20 września

Ta książka to opowieść o dwójce uzależnionych młodych ludzi. Ona jest uzależniona od seksu, on od alkoholu. Kiedy nie będą mieli dostępu do swoich używek, być może okaże się, że tak naprawdę są uzależnieni od siebie.

Zajrzyjcie koniecznie do tych nowości i zapowiedzi, bo październik szykuje już dla Was kolejne łakome kąski!!