Sekret - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Sekret Rhondy Byrne doczeka się adaptacji kinowej! To z pewnością doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników tego światowego bestsellera. Na światło dzienne wychodzą już pierwsze szczegóły produkcji. Jedną z najważniejszych wiadomości jest fakt, że w głównej roli zobaczymy Katie Holmes. Przypomnijmy, że amerykańska aktorka grała między innymi w takich filmach jak: Batman. Początek, Złota dama czy Nie bój się ciemności. W 2006 roku ukazała się dokumentalna adaptacja książki, tym razem mamy do czynienia z fabularną wersją kinową.

Sekret to książka, która zawładnęła umysłami milionów Czytelników na całym globie. Potwierdzają to liczby – przetłumaczona na 50 języków rozeszła się w ponad 20-milionowym nakładzie. Od daty jej wydania w 2006 roku, książka stała się światowym bestsellerem. W tym czasie prawo przyciągania odmieniło życie nie jednej osoby.

Sekret Rhondy Byrne doczeka się adaptacji - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Sekret Rhondy Byrne doczeka się adaptacji kinowej – zasady powstania filmu

Powstający film nie będzie jednak czystą adaptacją książki Rhondy Byrnes. Sekret stał się natomiast impulsem do napisania historii bazującej na zasadach opisanych przez australijską pisarkę. Wiemy, że w centrum wydarzeń znajdzie się zapracowana wdowa i trójka jej dzieci. Ich dom zostaje uszkodzony podczas straszliwej burzy, a do jego naprawy zostaje zatrudniona przysłowiowa złota rączka. Nowo przybyły mężczyzna w wolnych chwilach dzieli się z rodziną sekretem. Opowiada o mocy wszechświata, który może dostarczyć im wszystko to, czego tylko zapragną.

Rhonda Byrnes nadchodzącą adaptację swojego bestsellerowego dzieła skomentowała następująco:

Jestem podekscytowana tym, że pojawi się wreszcie filmowa wersja Sekretu. Ten film będzie nie tylko ekscytujący dla dotychczasowych fanów książki, ale także z pewnością poruszy kolejne miliony ludzi.

Wyreżyserowaniem obrazu zajmie się Andy Tennant, który znany jest z nadzorowania takich romantycznych komedii jak Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta czy Dziewczyna z Alabamy. Za scenariusz odpowiadać będą Bekah Brunstetter (Tacy jesteśmy), Ricky Parks (Długo i szczęśliwie) oraz Andy Tennant.

Data premiery produkcji nie jest jeszcze znana, cieszyć może jednak fakt, że poznaliśmy kolejne szczegóły z nią związane. Z kolei obecność w projekcie tak popularnej aktorki, jak Katie Holmes sprawia, że jest to pozycja, na którą bez wątpienia warto zwrócić uwagę w przyszłości.

Sekret i inne książki Rhondy Byrne znajdziecie tutaj.