Serial W głębi lasu - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Serial W głębi lasu to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości Harlana Cobena. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbiciele kryminalnych seriali, które zachwycają mrocznym klimatem i rosnącym napięciem. Jak się bowiem okazuje, już w 2020 roku ma mieć premiera kolejnego serialu, który będzie ekranizacją powieści stworzonej przez Cobena. Chodzi tu o wspomniany thriller pt. W głębi lasu, który w błyskawicznym tempie zyskał status międzynarodowego hitu, stając się światowym bestsellerem. Na instagramowym koncie Netflix polska pojawiło się wymowne zdjęcie, które zachwyciło polskich fanów. Zaciekawieni? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Serial W głębi lasu - zobacz na TaniaKsiazka.pl

fot. netflixpl

Serial W głębi lasu – kilka słów o produkcji

Produkcja będzie polskim serialem oryginalnym dla Netflixa, która ma liczyć sześć odcinków. Reżyserią zajmą się Leszek Dawid, który odpowiada za sukces Jesteś Bogiem oraz Bartosz Konpka, związany z projektem pt. Królik po berlińsku. Autorami scenariusza są Agata Malesińska oraz Wojtek Miłoszewski. Poza tym serial produkuje ATM Grupa. Natomiast producentką kreatywną jest Anna Nagler, a producentami wykonawczymi Andrzej Muszyński i sam Harlan Coben.

W głębi lasu to już kolejna produkcja Netflixa, która, rozegra się w Polsce. Obejmie ona dwa wymiary czasowe, rok 1994 oraz 2019. Oto co sam autor napisał na temat najnowszego projektu: Jestem bardzo dumny, że współpracuję z niesamowitą obsadą i twórcami z Polski oraz pomagam ich znakomitą pracę przedstawić widzom Netflix na całym świecie.

O czym zaś opowiada sama historia? To historia losów warszawskiego prokuratora Pawła Kopińskiego. Mężczyzna mimo upływu lat nie pogodził się ze stratą ukochanej siostry, zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. Niespodziewanie policja odnajduje ciało, które może być powiązane ze zniknięciem dziewczyny. W związku z tym prokurator liczy na przełom w sprawie zaginionej siostry. Ponieważ śledczy podejrzewają, że ofiarą jest chłopiec, który zniknął bez śladu wraz z siostrą Pawła 25 lat temu. Jednak sprawa nie jest taka prosta. Nadzieję na rozwikłanie sprawy przyćmiewają głęboko skrywane, rodzinne tajemnice. Jeśli wyjdą one na światło dzienne, całe dotychczasowe życie Pawła może legnąć w gruzach.

Koniecznie dajcie nam znać, czy czekacie na serial W głębi lasu oraz, czy czytaliście książkę. Wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z twórczością Harlana Cobena, odsyłamy tutaj.