Nowy sezon serialu TY i nowa książka Nowy sezon serialu TY

Na platformie streamingowej Netflix pojawił się nowy, trzeci już sezon serialu TY – produkcji, która cieszy się na świecie bardzo dużą popularnością. Fani tego dzieła mają jednak podwójny powód do radości. Równolegle do premiery serialu, w księgarniach pojawiła się również trzecia część książkowej serii autorstwa Caroline Kepnes, pt. TY kochasz mnie. To właśnie na podstawie tych bestsellerowych powieści powstają scenariusze kolejnych sezonów serialu. Można zatem jednocześnie czytać i oglądać fascynujące perypetie niezrównoważonego stalkera Joe Goldberga.

Nowy sezon serialu TY. Książkę znajdziesz na TaniaKsiazka.pl >>

Nowy sezon serialu TY

Na nowy sezon serialu TY trzeba było czekać prawie 2 lata. W tym czasie na szczęście nie zmienił się duet producencki. Sera Gamble i Greg Beralti po raz kolejny zrobili wszystko, by ich thriller trzymał w napięciu, podobnie jak dwie poprzednie serie. Nie można jednak przypisywać wszystkich sukcesów produkcji tylko tej parze. Za jej świetny odbiór odpowiada również aktor odgrywający główną rolę elektryzującego i uroczego, niezwykle inteligentnego i oczytanego głównego bohatera! Penn Badgley i tym razem wcielił się w rolę Joe Goldberga. U jego boku ponownie zobaczymy także Victorię Pedretti jako Love.

Warto wspomnieć, że zainteresowanie produkcją TY nie słabnie odkąd w 2019 dosłownie parę dni po premierze pierwszych odcinków tego thrillera znalazły się one na piątym miejscu najchętniej oglądanych produkcji z biblioteki Netflixa. Co nas czeka w trzecim sezonie?

Zarys fabuły książki i trzeciego sezonu serialu TY

Joe ma dość zgiełku miasta, fałszywych ludzi i dość Love. Przeprowadził się na przytulną wyspę położoną na północno-zachodnim Pacyfiku, gdzie w końcu może odetchnąć. Tam stara się mieć jak najczęstszy kontakt z naturą i oddawać się prostym, relaksującym przyjemnościom. Jako znawca literatury podejmuje pracę w miejscowej bibliotece, gdzie poznaje bibliotekarkę Mary Kaye DiMarco. Ma jednak twarde postanowienie – tym razem nie wpadnie w obsesję i nie będzie się uciekał do swoich dawnych metod. Tym razem postara się zdobyć ją w normalny sposób. Ot, poda jej pomocna dłoń i zapewni ramię do wypłakania się. To powinno im obojgu zapewnić wyleczenie ran oraz zagwarantować długie i szczęśliwe życie razem.

Na drodze do zrealizowania tej pięknej wizji stoi jednak pewna przeszkoda. Mary Kaye ma swoje życie. Jest zajęta i do tego jest matką. Joe wie doskonale, że prawdziwa miłość ma szansę tylko wtedy, gdy ktoś chce zrobić dla niej miejsce. Mężczyzna jest na nią gotowy. Czy Mary Kaye odważy się też na ten krok i da im szansę?

Zobacz zwiastun trzeciego sezonu serialu TY:

Książkę TY kochasz mnie Caroline Kepnes znajdziesz pod tym linkiem.

Czytaj także: