Otherhood. Mamusie bez synusiów. Przeczytaj zanim obejrzysz

Od drugiego sierpnia na Netflixie można już obejrzeć ciekawą komedię – Mamusie bez synusiów. Mimo tego, że polskie tłumaczenie tytułu brzmi dość infantylnie i mało zachęcająco, to film taki nie jest. Czy wiecie, że ta produkcja Netflixa jest ekranizacją powieści Williama Sutcliffe? Polskie wydanie książki Otherhood. Mamusie bez synusiów to świeżynka w księgarniach. Można ją kupić od 12 sierpnia. Zachęcam Was do tego, żebyście sięgnęli po książkę, zanim obejrzycie film.

Otherhood. Mamusie bez synusiów

Otherhood. Mamusie bez synusiów – zabawna i wzruszająca

Otherhood, co to takiego? To coś pokrewnego macierzyństwu. Właśnie w ten sposób określiły się główne bohaterki powieści. Dojrzałe kobiety, których 30-letni synowie już ich nie potrzebują, a one nie do końca potrafią pogodzić się z tym, że w życiu swoich dzieci nie odgrywają już tak ważnej roli, jak kiedyś.

Carol, Gillian i Helen w pewnym momencie uświadamiają sobie, że chyba nie do końca wiedzą kim są ich dorośli synowie. Matt to bon vivant. Poza imprezami ceni też seks z modelkami. Z kolei Daniel bardzo mocno przeżywa koniec związku i tęskni za byłą dziewczyną. Do tego Paul ma chłopaka i chyba tylko jego matka nie wie o tym, że jest gejem.

Otherhood. Mamusie bez synusiówCarol, Gillian i Helen postanawiają dość radykalnie przypomnieć mężczyznom o tym, że mają matki. Chcą odnowić więź. Dlatego we trzy jadą do Nowego Yorku po to, żeby bez zapowiedzi stanąć w drzwiach swoich dorosłych dzieci. W konsekwencji nieźle namieszają nie tylko w życiach Matta, Daniela i Paula, ale też w swoich.

Co z tego wyniknie? Czy uda im się na nowo zbudować relację z synami? Z całej sytuacji wyniknie wiele zaskakujących sytuacji.

Otherhood. Mamusie bez synusiów to zabawna i wzruszająca powieść. To książka przede wszystkim o tym, że wszyscy potrzebujemy miłości i wsparcia. Ta potrzeba jest tym, co łączy pokolenia.

Ksiażkę Otherhood. Mamusie bez synusiów możecie zamówić w tym miejscu.

Mam też dla Was zwiastun filmu.