Sherlockon 2019

Sherlockon 2019 to świetna impreza dla wszystkich miłośników popularnego detektywa Sherlocka Holmesa. Poza tym wspominanym dziś wydarzeniem powinni zainteresować się wszyscy, którzy uwielbiają literaturę detektywistyczną, zagadki i wszelkiego rodzaju eventy, które promują czytelnictwo i zachęcają do spędzania czasu poza domem. Sherlockon 2019 potrwa od 28 do 29 września i odbędzie się w Warszawie przy ulicy Kajakowej 12b. Dokładniej jest to Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów. Bilet jednodniowy to koszt 25 złotych, natomiast dwudniowy to 40 złotych. Czego możecie spodziewać się po tegorocznej edycji? Tego dowiecie się, czytając dalej!

Sherlockon 2019

fot. czendo.wixsite.com/sherlockon

Sherlockon 2019 – kilka informacji o wydarzeniu

Przede wszystkim należy tu wspomnieć, że Sherlockon Polska to pierwszy i jedyny konwent fanów detektywa. W związku z tym macie niepowtarzalną szansę uczestniczyć w tym niezwykłym i unikatowym wydarzeniu.

Wśród przewidzianych atrakcji są warsztaty literackie i inspirujące spotkania. Jeśli zatem marzy się Wam wydanie własnej powieści, koniecznie skorzystajcie z tej opcji. Usłyszycie tam porady dla debiutantów na rynku wydawniczym, a także weźmiecie udział w warsztatach twórczego pisania. Czekają na Was również spotkania z gośćmi, polskimi twórcami kryminałów. Zaproszony został m.in. Wojciech Chmielarz. Poza tym to oczywiście również prelekcje i panele poświęcone literaturze kryminalnej. Uwaga skupi się tu przede wszystkim na prozie Arthura Conana Doyle’a i jej niezliczonym adaptacjom.

Więcej informacji na temat całego wydarzenia znajdziecie tutaj. Jeśli marzy się Wam wydanie własnej powieści kryminalnej i poszukujecie wydarzeń związanych z tego typu literaturą, koniecznie zawitajcie na Sherlockon 2019. Poza tym to obowiązkowe wydarzenie dla wszystkich, którzy są fanami przygód Sherlocka Holmesa. Warto tutaj dodać, że wspomniane wydarzenie cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród uczestników. A sam konwent w tym roku organizowany jest już po raz trzeci.

Książki szkockiego pisarza z przygodami Holmesa znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy je wszystkim, którzy do tej pory nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z twórczością pisarza. No i koniecznie dajcie nam znać, czy wybieracie się na to wydarzenie! A może byliście na poprzednich? Koniecznie dajcie znać jak wrażenia.