Sielskie historie na lato - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Sielskie historie na lato to zestawienie idealne na letnie dni i wieczory. Słońce, zapach świeżo skoszonej trawy, szum morza czy szelest liści – w takim otoczeniu relaks przynosi upragnione rezultaty. Teraz może być jeszcze lepiej! Wystarczy, że na urlop czy weekendowy wypad zabierzecie ze sobą jedną z prezentowanych dziś historii. To przede wszystkim powieści obyczajowe, ale każda z nich ma w sobie coś hipnotyzującego. W związku z tym już od pierwszych stron wciągają i zachwycają czytelników. Do tego towarzyszą im kojąca atmosfera i pogodny nastrój. No i są to gorące nowości, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Jeśli zatem poszukujecie odpowiednich książek na lata, trafiliście idealnie. Sprawdźcie, po jakie tytuły warto sięgnąć tego lata!

Sielskie historie na lato - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

fot. pixabay.com/ Engin_Akyurt

Druga szansa - sprawdź na TaniaKsiazka.plSielskie historie na lato – Druga szansa

Auden zdecydowała się wyjechać na lato do swojego ojca i jego nowej żony. I ten wypad wywrócił jej życie do góry nogami. Cierpiąca na bezsenność nastolatka poznaje tam Eliego, który staje się jej przewodnikiem w nocnych podróżach po okolicy. Chłopak tak samo, jak Auden cierpi na bezsenność. Tym samym wspólne wycieczki są dla dziewczyny szansą, by odzyskać to, co straciła, usiłując być idealną córką. Jednak każda podjęta przez nią decyzja ma swoje konsekwencje, o czym już niebawem się przekona.

Sielskie historie na lato – Nagła zmiana planuNagła zmiana planu - kup na TaniaKsiazka.pl

Trzydziestopięcioletnia Lena musi uporać się ze zdradą męża. Jednak znalezienie pracy wcale nie jest takie łatwe, a do tego na karku siedzi jej ukochana mamusia, która intensywnie angażuje się w życie uczuciowe bohaterki. W związku z tym z pomocą przychodzą jej niezastąpione przyjaciółki. Zwariowana Anka, niezależna Karolina i poukładana Ewa znajdą rozwiązanie każdego problemu. A ich priorytetem staje się nowa miłość.

Sielskie historie na lato - sprawdź na TaniaKsiazka.plSielskie historie na lato – Ten jeden jedyny

W tej historii czytelnicy znajdą trzy bohaterki, a każda z nich zupełnie inaczej wyobraża sobie miłość swojego życia. Tym samym dążą do szczęścia innymi drogami i w odmienny sposób rozwiązują sercowe problemy. Nie zabraknie więc tu poradnikowych wskazówek, wizyt u psychologa, a nawet magicznych zaklęć.

Sielskie historie na lato – To tylko przyjacielSielskie historie na lato - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Kristen Peterson ceni w życiu niezależność i przyjaźń. Nie ma czasu dla facetów, którzy nie rozumieją jej poczucia humoru, ma go za to zawsze dla przyjaciół, ukochanego psa i własnej firmy, którą prężnie rozwija. Tymczasem jej chłopak robi karierę w armii na zagranicznych kontraktach. A czas na macierzyństwo dla niej nigdy nie nadejdzie, ponieważ czeka ją operacja, po której już nie będzie mogła mieć dzieci. Czeka ją jeszcze jedno ważne zadanie. Pomaga w przygotowaniach do ślubu najlepszej przyjaciółki. I to wtedy poznaje drużbę pana młodego, Josha Copelanda, z którym rozumie się bez słów. Jednak jest coś, co nigdy nie pozwoli być kimś więcej, niż przyjaciółmi.

Mazurskie Lato - kup na TaniaKsiazka.plSielskie historie na lato – Mazurskie lato

Do mazurskiej stolicy zjeżdżają wszyscy miłośnicy jezior. Ci, którzy kochają żeglować, ale też tacy, którzy wolą się opalać i imprezować do białego rana. Do tego, jak wciąż podaje lokalne radio, w tawernie Mazurskie Lato można spotkać wielką miłość. Na dowód tego ściany tawerny ozdobione są zdjęciami par, które tu się zobaczyły, poznały, a czasem pokochały na nowo.

Sielskie historie na lato – Miłość z widokiem na morzeMiłość z widokiem na morze - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Czytelnicy znajdą tu kilka różnych opowiadań i całkiem odmiennych historii. Marianna i Karol mają dorosłą córkę, a ponieważ ich małżeństwo nie należy do szczęśliwych, postanawiają się rozstać. Beata osiągnęła wszystko: ma dobrą pracę, mieszkanie, urodę i stałego partnera. Jedyne, czego brakuje jej do pełni szczęścia, to wymarzony pierścionek zaręczynowy i powiększenie rodziny. Każdy z bohaterów staje przed decyzjami, które zaważą na ich przyszłości.