Skarby Queen - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Skarby Queen to książka, która zainteresuje wszystkich miłośników twórczości kultowego już zespołu. Poza tym to doskonała propozycja dla każdego, kto interesuje się nietuzinkowymi biografiami i literaturą faktu. Nikt dziś nie ma wątpliwości, że Queen na czele z Freddiem Mercurym to fenomen światowej sceny muzycznej. Ich piosenki cieszą się niezmiennie ogromnym zainteresowaniem słuchaczy już od lat, mimo że można powiedzieć, iż lata świetności mają już za sobą. Tym samym trudno się dziwić, że prezentowana dziś książka w błyskawicznym tempie stała się międzynarodowym hitem, zyskując status bestsellera. Na polskim rynku tytuł ten będzie dostępny w sprzedaży już od 27 grudnia 2019 roku. Jesteście ciekawi, czego możecie się po nim spodziewać? Koniecznie czytajcie dalej!

Skarby Queen - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Skarby Queen – kilka słów o książce

To wciągająca historia o niesamowicie utalentowanych i popularnych muzykach. Muzykach, którzy przez całą swoją karierę cieszyli się olbrzymim uznaniem fanów. Poza tym czytelnicy w środku znajdą mnóstwo unikatowych pamiątek z prywatnej kolekcji członków zespołu. Do tego są tu zdjęcia tekstów piosenek zapisane odręcznie przez Freddiego Mercury’ego, Briana Maya, Rogera Taylora i Johna Deacona. Słowa, niepublikowane wcześniej fotografie i opowieści zza kulis. To wszystko układa się w tej oficjalnej publikacji w historię jednego z największych zespołów w dziejach muzyki, który bił wszelkie rekordy.

Udało się im zgromadzić najliczniejszą publiczność na płatnym koncercie. Do tego mają również najwięcej tygodni na liście przebojów i status głównej gwiazdy na największym festiwalu w historii. To oczywiście nie wszystko. Poza tym należy dorzucić do tego jeszcze wyprzedane trasy, podbój list przebojów i pasmo olbrzymich sukcesów przez niemal 50 lat. Setki milionów sprzedanych na całym świecie albumów, singli i wydawnictw wideo.

A jeśli jeszcze Wam mało, to wśród licznych nagród można wymienić te: „Najlepszy zespół”, „Najlepsza płyta”, „Najlepszy singiel”, „Najlepszy teledysk” i „Najlepsza grupa koncertowa”. W 2001 roku przyjęto Queen w poczet Rock and Roll Hall of Fame, rok później zespół otrzymał własną gwiazdę na Hollywood Walk of Fame.

Przypominamy, że książka pt. Skarby Queen będzie dostępna w sprzedaży od 27 grudnia 2019 roku. Znajdziecie ją tutaj. Dajcie znać, czy sięgniecie po tę publikację!