ReportażeZapowiedzi i nowości

Służby specjalne. Podwójna przykrywka – trzecia książka Patryka Vegi wkrótce w sprzedaży

pieczonka - CopyTrzecia książka Patryka Vegi Służby specjalne. Podwójna przykrywka nakładem wydawnictwa Otwarte trafi na sklepowe półki 28 kwietnia 2016. Szykuje się kolejna mocna książka, przedstawiająca kulisy pracy polskiej policji i organizacji mafijnych.

Znany polski reżyser i scenarzysta, odsłania kurtynę, i pozwala zajrzeć do świata, do którego dostęp mają tylko nieliczni. W swoim życiu miał styczność zarówno z policjantami, jak i gangsterami. Dobrze wie, że to brutalna i niebezpieczne rozgrywka, ale bez żadnych łagodzących środków przekazuje jej całą istotę w swoich książkach.

W książce Służby specjalne. Podwójna przykrywka Patryk Vega idzie o krok dalej. Pod lupę bierze Jarosława Pieczonkę, byłego funkcjonariusza kontrwywiadu wojskowego, który w swojej karierze brał udział w wielu akcjach inwigilacyjnych. To właśnie on był jednym z funkcjonariuszy, którzy rozpracowywali gangsterski półświatek na Wybrzeżu. To także on wywołał wojnę i poszedł na noże z szefami polskich służb specjalnych ściany północnej i doprowadził do zdemaskowania tajemnic skrywanych przez CBA, CBŚ oraz ABW.

Odpowiedzialny był także za osłonę kontrwywiadowczą najbogatszych ludzi w Polsce. W trakcie swojej zawodowej kariery zyskał mnóstwo wrogów ale też i przyjaciół, w tym wielu biznesmenów, celebrytów, polityków, czy nawet mafijnych bossów. Jarosław Pieczonka to człowiek z wielkim bagażem niesłychanych doświadczeń, a na podstawie jego życiorysu można byłoby napisać niejedną powieść sensacyjną. To niebywałe, że jeden człowiek może skrywać tyle tajemnic. Za sprawą Patryka Vegi i książki Służby specjalne. Podwójna przykrywka wiele z nich po raz pierwszy zostanie ujawniona.

28 Kwietnia 2016 roku wielka premiera historii o wywiadowcy i najemniku, Jarosławie Pieczonce. Nie możecie tego przegapić.