Słynne dania z Przyjaciół

Słynne dania z Przyjaciół już niebawem będą na wyciągnięcie ręki każdego miłośnika tego popularnego i ponadczasowego serialu. Trudno dziś znaleźć osobę, która choćby raz w życiu nie słyszała o przygodach tej szóstki mieszkańców Manhattanu. W tamtym roku, z okazji dwudziestu pięciu lat od emisji pierwszego odcinka, na światowych rynkach pojawiła się książka pt. Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie. Teraz fani mają kolejne powody do zadowolenia. Ponieważ do publikacji przygotowywana jest książka kucharska, w której czytelnicy znajdą przepisy na dania, przygotowywane przez bohaterów serialu. Zaciekawieni? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Słynne dania z Przyjaciół

Kadr z serialu Przyjaciele, źródło Netflix.com

Słynne dania z Przyjaciół – co wiemy o publikacji?

Odbiorcy w najnowszej książce znajdą m.in. przepisy na legendarną kanapkę z indykiem Moniki czy ciasteczka babci Phoebe. Poza tym nie zabraknie też przepisów na potrawy, którymi przyjaciele zajadali się podczas Święta Dziękczynienia. Tytuł książki to Friends: The Official Cookbook i poza wspomnianymi daniami, znajdziecie tu aż 70 przepisów na dania główne oraz przekąski. To jednak nie wszystko! Przy każdym przepisie czytelnicy znajdą opis konkretnego odcinka sitcomu, w którym owe danie się pojawiło. Ponadto receptury mają być uporządkowane według stopnia trudności. Wszystko po to, by poradnik przyniósł radość nie tylko tym zaawansowanym kucharzom, ale również tym początkującym.

Przekąski, dania główne, napoje i desery! Dzięki takiemu połączeniu bez problemu przygotujecie imprezę tematyczną, związaną z serialem. Gwarantujemy, że nikt nie oprze się kanapce z indyka według przepisu Moniki, ciasteczkom z tajnej receptury babci Phoebe, a nawet zapiekance według Rachel, która łączy w sobie przeróżne, zaskakujące składniki.

Światowa premiera książki pt. Friends: The Official Cookbook przewidywana jest na 22 września 2020 roku. Koniecznie dajcie nam znać, czy słynne dania z Przyjaciół zagoszczą na waszych stołach!

Tymczasem wszystkich, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z książką Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie, odsyłamy tutaj. A może ta pozycja już od dawna gości w waszych domowych biblioteczkach? Jesteśmy niezmiernie ciekawi, czy Przyjaciele skradli także wasze serca!