Czytacie Niegrzeczne Książki? Ja ostatnio przeczytałam książkę Spark od Vi Keeland – to jedna z moich ulubionych autorek!
I jak zawsze dostałam go czego oczekiwałam! Nie wiem jak autorka to robi, bo jej książki mimo że przewidywalne, to zawsze są urocze, chwytają za serce i nigdy nie mam ich dość!

Spark

Tym razem drogi dwójki ludzi – Autumn i Donovana spotykają się za sprawą zagubionego, a raczej zamienionego bagażu. Dwójka ludzi spotyka się w kawiarni aby wymienić się walizkami i… Spędzają razem weekend.

Potem Autumn znika, nie pozostawiając po sobie śladu. Mija kilka miesięcy a Donovan wciąż o nie myśli a wszystkie inne kobiety porównuje właśnie do niej. I żadna oczywiście nie dorasta jej do pięt…

Książka dostępna na www.taniaksiazka.pl >>

Instagram @ruda_czyta

I kiedy Donovan podejmuje kolejna sprawę jako prawnik, na jego drodze staje Autumn. Okazuje się że mają wspólny cel – pomoc pewnemu młodemu chłopakowi.

Ich częste spotkania powodują że Donovan jest jeszcze bardziej zauroczony Autumn. Dowiaduje się jednak że ona się z kim spotyka. A tym kimś jest jego szef, od którego zależy najbliższa przyszłość zawodowa mężczyzny.

Tak wiele pytań…

Czy Autumn wyjawi dlaczego kilka miesięcy temu zniknęła tak nagle? Czy pozwoli w końcu przejąć stery swemu sercu? Ta historia jest idealna dla fenek książek z motywem drugiej szansy! Wciągniecie się od pierwszej strony, bo to nie tylko romans, ale też książka która porusza wiele ważnych tematów i za to ogromny plus dla autorki!

Jak potoczy się dalej ta historia musicie sprawdzić sami. A ja bardzo Wam to polecam. Bo książki Vi mają w sobie to coś i to jedna z tych autorek po której zawsze sięgam w ciemno. Zawsze spotyka mnie nowa historia, która zaskakuje i wciąga od pierwszych stron. Autorka tak świetnie kreuje bohaterów, że zawsze żal się z nimi rozstawać.

Książka Spark dostępna tutaj >>

Ocena Rudej
 • 8/10
  Jak mocno książka mnie wciągnęła? - 8/10
 • 8/10
  Jak oceniam styl pisania, język i warsztat autora? - 8/10
 • 6/10
  Czy warto przeczytać tę książkę ponownie? - 6/10
 • 8/10
  Czy bohaterowie wzbudzili sympatię? - 8/10
7.5/10

Fragment recenzji

Czytacie Niegrzeczne Książki? Ja ostatnio przeczytałam książkę Spark od Vi Keeland – to jedna z moich ulubionych autorek! I jak zawsze dostałam go czego oczekiwałam! Nie wiem jak autorka to robi, bo jej książki mimo że przewidywalne, to zawsze są urocze, chwytają za serce i nigdy nie mam ich dość!