Jesień za pasem. A jak jesień, to nie może być nic lepszego niż zestaw 3 razy K! Książka, kawa i koc!  Też tak macie? Ja jesienią uwielbiam sięgać po książki z dreszczykiem, z szybką akcją, porywającym śledztwem. Dlatego i dla siebie i dla Was przygotowałam zestawienie. Oto najlepsze kryminały na jesień. Wszystkie mają premierę we wrześniu, więc mowa tu o gorących nowościach!

Jeśli mimo stosów hańby, które piętrzą się na Waszych regałach, ciągle poszukujecie nowości, nie możecie przegapić najnowszych kryminałów. Wszystkie zapowiadają się świetnie!

Najlepsze kryminały na jesień!

Kryminał idealny na jesień - kup na www.taniaksiazka.pl Opowiem Ci o zbrodni (tom 2.) Premiera: 18 września

W drugiej odsłonie ponownie pojawiają się najgłośniejsze polskie „,pióra kryminalne“, i mroczne historie, które wydarzyły się naprawdę. Tym razem siedem opowieści i ośmiu autorów: Igor Brejdygant, Wojciech Chmielarz, Max Czornyj, Marta Guzowska, Małgorzata i Michał Kuźmińscy, Joanna Opiat-Bojarska oraz Katarzyna Puzyńska.

 

WyrokKryminał idealny na jesień - kup na www.taniaksiazka.pl (10. tom serii z Joanną Chyłką) Premiera: 18 września

Każda nowa część serii kryminałów prawniczych z Joanną Chyłką to wydarzenie dla fanów pisarza. Tym razem mecenas Oryński zostanie zmuszony do zajęcia się sprawą, która z góry sprawia wrażenie przesądzonej. Dowody przeciw nastolatkowi, którego broni wydają się nie do podważenia.

 

Kryminał idealny na jesień - kup na www.taniaksiazka.pl Terapeutka   Premiera: 18 września

Thriller psychologiczny o traumie i relacji między terapeutą a pacjentem. Ruth Harland jest dyrektorką przychodni terapeutycznej w Londynie. Pewnego dnia Ruth zaczyna terapię z pacjentem, który bardzo przypomina jej zaginionego syna. Żal i poczucie winy wykraczają poza strefę profesjonalizmu. Ruth przestaje mieć kontrolę nad terapią i dochodzi do strasznego aktu przemocy.

 

A ponadto, warto sięgnąć po…

Kryminał idealny na jesień - kup na www.taniaksiazka.pl Rodzina Premiera: 18 września

Louise Jensen, mistrzyni thrillerów psychologicznych, zabiera czytelników w mroczną podróż do zamkniętej społeczności, w której nic nie jest takie, jak się wydaje. Poprzednie książki autorki okazały się hitami, czy tak samo będzie tym razem? Przekonamy się już niedługo.

 

Kryminał idealny na jesień - kup na www.taniaksiazka.pl Nie odpisuj Premiera: 04 września

Thriller psychologiczny tajemniczego autora profilu ZWIERZENIE. Już 100 000 Polaków zdradziło mu swoje najgłębsze sekrety. Thriller, na który czeka cały Internet. Żałuję, że przeczytałam tę wiadomość… To okrutne, ale żywię się cierpieniem innych ludzi. Cudze nieszczęście dodaje mi otuchy i uzmysławia, że świat nie zmówił się przeciwko mnie. Nie tylko ja mam pod górkę.

 

Kryminał idealny na jesień - kup na www.taniaksiazka.pl Dom tajemnic Premiera: 18 września

Dwójka przyjaciół, dostaje zaproszenie do wzięcia udziału w reality-show. Wraz z dziesiątką innych gwiazd trafia do domu-labiryntu. Zadaniem uczestników programu jest rozwiązywanie kolejnych zagadek kryminalnych. Kiedy jednak wydarza się morderstwo, a celebryci tracą łączność ze światem zewnętrznym, ważniejsze od wygranej stanie się ocalenie życia.

 

Kryminał idealny na jesień - kup na www.taniaksiazka.pl Kolory zła. Czerwień Premiera: 4 września

To kryminał, po który warto sięgnąć tej jesieni. Właśnie zaczęłam go czytać i jestem zachwycona. Sopot. W morzu zostaje odnalezione ciało młodej kobiety. To, w jaki sposób zostało okaleczone oraz wygląd ofiary przypomina nierozwiązaną zbrodnię sprzed 17 lat. Dlaczego mimo wielu poszlak tamtej sprawy nikt nie zbadał do końca?

 

Kryminał idealny na jesień - kup na www.taniaksiazka.pl Białe kłamstwa Premiera: 4 września

Ostatni tom serii o Agacie Stec.

Kontrowersyjna gdańska policjantka, po zabójstwie kluczowego świadka w śledztwie, sama znajduje się w kręgu podejrzanych. Komisarz Stec z łowcy stała się zwierzyną…

 

Kryminał idealny na jesień - kup na www.taniaksiazka.pl Będziesz moja Premiera: 18 września

Szczecinem wstrząsa seria brutalnych morderstw. Sprawca upodobał sobie młode, rudowłose kobiety i z niezwykłym okrucieństwem urządza swoim ofiarom specyficzną uroczystość przed śmiercią. Trzeba działać szybko. Zostaje powołany zespół śledczy, w którego skład wchodzą Ada i Krystian. Ich znajomość się zacieśnia. W końcu nic tak nie zbliża jak zbrodnia…

 

Sprawdź najlepsze kryminały na jesień!

Przed nami długie jesienne wieczory, dlatego trzeba je dobrze zaplanować. Kiedy za oknem plucha, wiatr i deszcz, najlepiej zawinąć się w koc, czas więc przygotować listę lektur idealnych na jesień. A że wydawnictwa nie próżnują, to jest w czym wybierać. Jeśli lubicie kryminały, to musicie koniecznie skorzystać z mojego zestawienia. Mój ambitny plan jest taki, aby przeczytać wszystkie 10 książek, jakie Wam tu polecam.

Jak co roku jesienią wydawcy zasypują nas świetnymi propozycjami, dlatego nie ma co zwlekać. Książkowe zakupy, to najprzyjemniejsze zakupy, więc koszyki w dłoń i kupujemy książki idealne na długie wieczory.