Artykuły

TaniaKsiążka wspiera akcję #marzenieHuberta

#marzenieHuberta

Jeżeli znacie Księgarnię TaniaKsiążka.pl, a pewnie w większości znacie, to wiecie, że jej działalność to nie tylko książki. Razem z całą TanioKsiążkową ekipą chcemy opowiedzieć Wam o wyjątkowej akcji #marzenieHuberta.

#marzenieHuberta

#marzenieHuberta – pomóżmy je zrealizować

Hubert ma 11 lat i jest podopiecznym Fundacji Pomóż Im.

Chłopiec od urodzenia cierpi na lekooporną postać padaczki. Przez pierwszy rok życia chłopiec rozwijał się normalnie, jak inne dzieci. Wtedy choroba dała o sobie znać. Po pierwszym ataku padaczki przestał się uśmiechać i reagować. Hubert ma bardzo słabą odporność i mnóstwo czasu spędził w szpitalu. Teraz jest podopiecznym Domowego Hospicjum dla Dzieci.

O czym marzy Hubert? Chciałby mieć swój pokój, swój mały azyl. Teraz mieszka wraz z rodzicami i dwoma braćmi (starszym – Sebastianem i młodszym – Konradem) w niewielkim dwupokojowym mieszkaniu w jednym z białostockich bloków z wielkiej płyty. Mieszkanie nie jest duże. Na niespełna 40 metrach kwadratowych, rodzice Huberta nie są w stanie stworzyć mu przestrzeni, której potrzebuje. Na zamianę mieszkania na większe potrzebne są pieniądze – 50 tys. zł.

50 tys. zł tylko tyle trzeba, żeby chłopiec miał własny pokój, który pomieści wszystkie niezbędne urządzenia medyczne i będzie jego spokojnym azylem.

I tutaj potrzebna jest moja i Wasza pomoc! Razem na pewno będziemy w stanie zebrać całą kwotę!

#marzenieHuberta – jak je spełnić?

Pieniądze, które spełniają marzenia są zbierane za pośrednictwem platformy pomagam.pl. Wystarczy, że klikniesz w: #marzenieHuberta i zrobisz prosty przelew internetowy na dowolną kwotę. Liczą się nawet te najmniejsze darowizny, bo wyobraźcie sobie, niech nawet tysiąc osób wpłaci po złotówce… Tylko dzięki nam #marzenieHuberta może się spełnić! Pomaganie kosztuje niewiele, prawda?

Pomóżmy Hubertowi i jego rodzicom. Księgarnia TaniaKsiążka już to robi.

TanioKsiążkowa ekipa przygotowała film o akcji #marzenieHuberta. Zachęcam Was do obejrzenia i do pomocy. Liczy się każda złotówka!

Czy wiecie, że TaniaKsiążka.pl wspiera Białostockie Hospicjum dla Dzieci prowadzone prze Fundację Pomóż Im? Z każdego złożonego przez Was zamówienia część środków zasila konto Fundacji.