Tanie audiobooki

Audiobooki do 35% taniej! - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Tanie audiobooki – słuchanie bestsellerów

Głośne czytanie dzieciom jest polecane nawet wtedy, kiedy już trochę podrosną. Ma to związek z tym, że czytając głośno, zapraszamy dzieci do świata książek, których jeszcze często nie są w stanie przeczytać same. Jednak słuchanie, jak ktoś czyta dla nas, dorosłych jest także wspaniałym doświadczeniem, ponieważ pozwala nam obcować z książką, nawet wtedy, kiedy nie mamy na to czasu. Z okazji Dnia Głośnego Czytania w księgarni TaniaKsiazka.pl audiobooki można kupić nawet o 35% taniej.  Promocja potrwa to 3 października 2017 (wtorek).

 

Tanie audiobooki: Był sobie pies W. Bruce Cameron

Ta książka była jednym z największych fenomenów 2016 roku. Jeżeli jeszcze jej nie czytaliście, z pewnością o niej słyszeliście. A jeżeli jeszcze jej nie czytaliście, posłuchajcie. 🙂 Opowiada o niezwykłym psie, który doświadczył reinkarnacji i przychodził na świat w ciele kilku różnych czworonogów. Jednak jego serce miało tylko jednego Pana, którego pies uparcie poszukiwał przez kolejne lata swojego niezwykłego życia. Czyta Robert Michalak.

 

Tanie audiobooki: Mężczyzna, który gonił swój cień David Lagercrantz

Ten tytuł to jeden z największych bestsellerów ostatnich dni. David Lagercrantz po raz kolejny zabiera się za kontynuację dzieł wielkiego Stiega Larssona, autora, który zmarł nie doczekawszy się wielkiego sukcesu swoich powieści. David próbuje przedłużyć literackie życie bohaterów Millennium i opowiada o ich kolejnych losach. W tej części wspólnie z Lisbeth Salander spróbujemy rozwikłać zagadkę ponurych wspomnień jej własnego dzieciństwa.

Tanie audiobooki: Sekretne życie drzew Peter Wohlleben

Sekretne życie drzew to książka, która otworzyła oczy ludzi na świat… niezwykłych mieszkańców lasu. Okazuje się, że drzewa mają wiele naszych cech. Potrafią, jak my czuć, opiekują się sobą nawzajem, troszczą się o własne potomstwo. Te odkrycia niemieckiego leśnika stały się kolejnym głosem w sprawie ochrony leśnych ekosystemów.

 

Tanie audiobooki: Początek Dan Brown

Wielu fanów Dana Browna z wielką niecierpliwością czekało na tę książkę. W końcu już za kilka dni będzie miała swoją wielką premierę. Tym razem słynny profesor z Harvardu, Robert Langdon zmierzy się nie tylko z niezwykle trudnymi pytaniami o początki powstania ludzkości, ale także będzie musiał rozwikłać zagadkę problemów, na jakie natrafi jego były uczeń, który chciał ujawnić swoje odkrycia światu na konferencji, na którą został zaproszony także Langdon. Czyta Jacek Rozenek.

Audiobooki stają się coraz popularniejsze w Polsce, pozwalają nam mieć nasze ulubione książki zawsze przy sobie, a co najważniejsze móc je “czytać”, nawet wtedy, kiedy jest „milion rzeczy do zrobienia”.

Sprawdźcie, które nowości, zapowiedzi i bestsellery są już w formie audiobooków i zamówcie je w świetnej cenie. Całą listę znajdziecie tutaj.

Promocja