EventyWydarzenia literackie

Targi Książki Białystok 2017: już 21-23 kwietnia!

Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku

VI Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku odbędą się w dniach 21-23 kwietnia 2017. Na jednej z największych imprez targowych w kraju pojawi się aż 82 wystawców.

Targi Książki Białystok 2017: 21-23 kwietnia odwiedźcie stanowisko 15-15A

Koniecznie odwiedźcie stoisko 15-15A, gdzie rezydować będzie połączony duet: Wydawnictwo Kobiece i księgarnia TaniaKsiazka.pl. Będą czekały na Was książki w rewelacyjnych cenach i fantastyczne książkowe gadżety. Wśród gadżetów muszę wymienić popularne TanioKsiążkowe koszulki, w tym nowe rozmiary przeznaczone specjalnie dla dzieci!

Targi Książki Białystok 2017: technikalia

W imprezie będą brali udział znani i lubiani pisarze m.in Grzegorz Kasdepke i Katarzyna Bonda. Nie możecie tego przegapić!


Targi Książki Białystok 2017

Targi w skrócie:
Miejsce: Opera i Filharmonia Podlaska, ul.Odeska 1 w Białymstoku
Data: 21-23 kwietnia 2017
Godziny otwarcia: Piątek 10-18, Sobota 10-18, Niedziela 10-16

Stoisko Taniej Książki i Wydawnictwa Kobiecego: 15-15A

targiMiędzynarodowe Targi Książki w Białymstoku to jedyne targi książki w północno-wschodniej Polsce. W tym roku w imprezie weźmie udział jeszcze większa liczba wystawców niż w roku ubiegłym, aż 82-óch! Zeszłoroczną imprezę odwiedziło 20 tys. białostoczan. Z pewnością w tym roku będzie ich jeszcze więcej!

Nowości, bestsellery, gadżety

Na targach można znaleźć setki tytułów książek, wiele premier książkowych i największych bestsellerów. Jednym słowem – raj dla każdego książkoholika. TaniaKsiazka.pl przygotowała dla odwiedzających same największe książkowe nowości, bestsellery i tylko rozmiar stoiska ogranicza ich ilość. Znajdziecie też fantastyczne książkowe gadżety takie jak kubki, koszulki, torby, zakładki, długopisy, a jeśli szczęście dopisze, to również przypinki z książkowymi mottami.

Na TanioKsiążkowym stoisku znajdziecie książki w rewelacyjnych cenach, również końcówki nakładów sprzedawane z rabatem 50% i więcej! Wielbiciele gatunków: fantasy, kryminał, biografia, reportaż, powieść historyczna, romans, a także poszukujący książek dla dzieci mogą wypatrzeć coś idealnego dla siebie. Wydawnictwo Kobiece przygotowało dla Was kilkadziesiąt niedawno wydanych tytułów, w tym międzynarodowy bestseller i przyczyna wielu radości wśród Czytelników:  Był sobie pies Bruce’a Camerona.

Spotkania z autorami, konkursy, promocje i rabaty

W ramach targów odbędzie się Festiwal literacki „Na pograniczu kultur”, a na nim liczne warsztaty, spotkania z pisarzami i inne wydarzenia literackie. Swój udział w festiwalu zapowiedzieli między innymi: Mariusz Szczygieł, Grzegorz Kasdepke, Katarzyna Bonda, Filip Springer, Piotr Zychowicz, Elżbieta Dzikowska i wielu innych autorów.

Na białostockich targach nie zabraknie licznych atrakcji, konkursów, spotkań z autorami, paneli dyskusyjnych, możliwości zdobycia podpisu ulubionego pisarza. Ponadto będzie miała miejsce ogólnopolska premiera książki Polska pamięć. O historii i polityce historycznej prof. Jana Żaryna.

Koniecznie weźcie udział w Międzynarodowych Targach Książki w Białymstoku. Zajrzyjcie na stoisko Taniej Książki i Wydawnictwa Kobiecego, by móc dołączyć do księgozbioru kolejną ulubioną książkę. Wielkie święto literatury już wkrótce!