Pieśń jutra

Pieśń jutra taki tytuł nosi tom 3 Czasu żniw – popularnego cyklu powieści młodzieżowych, których autorką jest Samantha Shannon. Pisarka skradła serca milionów czytelników na całym świecie i po raz kolejny udowadnia, że jej talent to nie kwestia przypadku.

Najbardziej rzuca się w oczy niezaprzeczalny fakt, że każda nowa powieść, która wyjdzie spod jej pióra, wskazuje na niesamowity postęp i rozwój sztuki pisania. Pieśń jutra, wbrew pozorom, nie jest kolejną, schematyczna powieścią dla młodzieży. Przekonajcie się sami, czym Shannon zaskoczy was tym razem!

Pieśń jutra Tom 3 Czasu żniw - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Tom 3 Czasu żniw – paleta wielu emocji

Pieśń jutra to powieść, która bez wątpienia wywoła w czytelnikach wiele emocji. Wszystko, dlatego że przed bohaterami trudna i bolesna droga. Poświęcenie stanie się tu znakiem rozpoznawczym, za którym rozciągać się będzie krwawa wstęga.

Historia przedstawiona przez autorkę jest jeszcze mroczniejsza niż w przypadku poprzednich części. Miejscami brutalna i pełna niedokończonych wątków, wzbudzających coraz większą ciekawość i budujących napięcie.

Najnowsza powieść Shannon to nie tylko mroczne strony. Pisarka w świetny sposób skontrastowała te druzgocące sceny z momentami przepełnionymi dobrem i życzliwością. Na horyzoncie niepewnie wyłania się nadzieja, ku której podążają niestrudzeni bohaterowie z wiarą w to, że w końcu będzie lepiej.

O czym zaś konkretnie opowiada sama fabuła? Główną bohaterką jest Paige Mahoney, która obecnie została mianowana Zwierzchniczką. Nikomu nie trzeba mówić, że jest to bardzo niebezpieczne stanowisko w panującym chaosie. Teraz pod jej władaniem znajdują się wszyscy londyńscy kryminaliści.

Bohaterka, w między czasie wystąpiła również przeciwko Jaxonowi Hallowi. Przysporzyło jej to wielu żądnych krwi wrogów. Każdy z nich czeka z niecierpliwością na jej najmniejszy błąd, który będą mogli wykorzystać. Jej głównym zadaniem jest ustabilizowanie sytuacji w gangsterskim podziemiu. Czy jednak uda się jej tego dokonać, gdy środowisko jest podzielone mocniej, niż kiedykolwiek?

Książkę pt. Pieśń jutra znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom wielu emocji, adrenaliny i powieści, które wciągają do reszty.