Zmysłowa córka prezydenta - kup na TaniaKsiazka.pl

Tom 3 Zmysłowej dziewczyny już niebawem pojawi się w sprzedaży. Powieść autorstwa Meredith Wild pt. Zmysłowa córka prezydenta będzie dostępna na polskim rynku od 5 lipca 2018 roku. Tym razem do współpracy nad powieścią, amerykańska pisarka zaprosiła Mię Michelle. Książka przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i romansów. Jeśli zatem to wasze ulubione gatunki, a jeszcze nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością Wild, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie! Każda historia, którą stworzy pisarka, szturmem wdziera się na bestsellerową listę New York Timesa i zachwyca Czytelniczki na całym świecie. Przekonajcie się same, co takiego ma w sobie jej twórczość!

Tom 3 Zmysłowej dziewczynyZmysłowa córka prezydenta

Główną bohaterką powieści jest Charlotte Daley, jedynaczka. Jej ojciec ubiega się właśnie o fotel prezydenta Stanów Zjednoczonych. I chociaż rodzice rozpieszczają ją na każdy możliwy sposób, tak naprawdę nikt nie interesuje się dziewczyną. Natomiast od Charlotte wymaga się, że będzie idealną córką u boku ojca – przywódcy kraju. Podczas kompanii prezydenckiej musi używać właściwych sztućców, uśmiechać się, gdy tylko zajdzie taka potrzeba i na ogół być uosobieniem wdzięku i gracji.

Kiedy jednak ojcu udaje się zasiąść w Białym Domu, zupełnie jakby zapomina o istnieniu własnej córki. Dziewczyna wyczuwa idealny moment na to, by nacieszyć się wolnością. Zwłaszcza że niebawem pójdzie na studia w Nowym Jorku. Jednak na jej drodze do szalonej realizacji planów stoi pewna przeszkoda. To Zane Parker, który ma za zadanie ochraniać prezydencką córkę przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. A zadanie to nie jest łatwe, bo Charlotte imprezuje jak szalona, a jej zachowanie może nie tylko zniszczyć jej reputację, ale również wywołać skandal, który zaszkodzi ojcu.

Jeśli Zane nie zapanuje nad dziewczyną, grozi mu utrata pracy. A chociaż jest profesjonalista w tym, co robi, sprawa nie jest prosta. Mężczyzna bowiem nie jest obojętny na wdzięki dziewczyny. Charlotte potrzebuje dyscypliny, a jedyną osobą, która może ją wychować, jest jej ochroniarz. Gdy więc niespodziewane okoliczności zatrzymują dziewczynę na dłużej w Waszyngtonie, mężczyzna proponuje jej układ. Ochroniarz pozwoli jej zakosztować wszelkich rozkoszy, których poszukuje dziewczyna. Jest tylko jeden warunek – musi być mu bezwzględnie posłuszna. Uległość jest dla Charlotte pociągająca, dlatego przystaje na układ. Czy jednak jest on bezpieczny?

Tom 3 Zmysłowej dziewczyny znajdziecie tutaj.

Natomiast tutaj znajdziecie pozostałe części serii i inne książki Meredith Wild.