Top 6 kobiecych książek - sprawdź!

Top 6 kobiecych książek to doskonałe zestawienie dla wszystkich miłośniczek tego rodzaju literatury. Wśród dzisiejszych tytułów umieściliśmy przede wszystkim zagraniczne hity, które już niedługo będą dostępne na naszym rynku. Poza tym do tego podrzucamy dwie gorące nowości, które już możecie kupić. To jednak nie wszystko. Ponieważ każda, nawet najbardziej wymagająca czytelniczka znajdzie tu coś dla siebie. Są tu bowiem propozycje obyczajowe, romanse współczesne, czy erotyk i literatura piękna. Dlatego też nie zwlekamy już ani chwili! Z przyjemnością zachęcamy was do zapoznania się z dzisiejszą listą kobiecych nowości oraz zapowiedzi, na które warto zwrócić uwagę w styczniu.

Top 6 kobiecych książek - sprawdź!

Zniszcz mnie - kup na TaniaKsiazka.plTop 6 kobiecych książek –Zniszcz mnie

Barry uchodzi za prawdziwą duszę towarzystwa, ale to tylko pozory. Ponieważ tak naprawdę czuje się samotny i ma wiele kompleksów, które ukrywa pod tatuażami, piercingiem i ekscentryczną fryzurą. Nie jeździ motocyklem i nie zalicza panienek jak jego kumple. Pewnego dnia zauważa tajemniczą nieznajomą, która na jego widok w panice ucieka i gubi swój szkicownik. Tym samym Barry odkrywa, że dziewczyna ma wielki talent i ze zdziwieniem zauważa, że… każdy rysunek przedstawia jego.

Amy, którą wszyscy mają za dziwoląga, chce odzyskać swoją własność. Ma jednak pewien plan, w którym to właśnie Barry może jej pomóc.

Książka już dostępna.

Top 6 kobiecych książek – Nocna droga

Przez osiemnaście lat Jude Farraday stawiała potrzeby dzieci ponad własne i było warto. Ponieważ bliźniaki Mia i Zach wyrosły na parę Top 6 kobiecych książek – sprawdź!bystrych szczęśliwych nastolatków. Kiedy do niewielkiej zżytej społeczności wprowadza się Lexi Baill, dziewczyna, która ma za sobą trudne dzieciństwo i bolesną przeszłość, Jude nie kryje radości. Tym samym Lexi szybko zaprzyjaźnia się z Mią, a kiedy Zach zakochuje się w Lexi, cała trójka staje się nierozłączna.

Poza tym Jude zawsze robiła wszystko, by uchronić dzieci przed niebezpieczeństwem. Pewnej letniej nocy jej najgorsze lęki się urzeczywistniają. Ponieważ jedna feralna decyzja raz na zawsze odmienia losy nastolatków. Rodzina Farradayów staje przed najcięższą próbą, a Lexi traci wszystko, na co długo pracowała.

Książka dostępna od 29 stycznia 2020 roku.

Perwersyjny bogacz - kup na TaniaKsiazka.plTop 6 kobiecych książek – Perwersyjny bogacz

Sabrina Lind wciąż pamięta o tym, co wydarzyło się dziesięć lat temu. Wziął ją na imprezie. Inteligentny, pewny siebie i władczy – Donovan Kincaid. Zdobył ją, mimo że marzyła o jego najlepszym przyjacielu, któremu też nie była obojętna. Po latach spotyka Westona Kinga, obiekt westchnień z przeszłości. Jednak tym razem mężczyzna zamierza pozwolić jej zniknąć. W związku z tym proponuje Sabrinie pracę w prestiżowej agencji, którą zarządza razem z Donovanem Kincaidem.

Książka już dostępna.

Top 6 kobiecych książek – Maryla z Zielonego WzgórzaMaryla z Zielonego Wzgórza - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Czytelniczki znajdą tu obraz codziennego życia mieszkańców Wyspy Księcia Edwarda w okresie, zanim przybyła tam Ania. Dlaczego właściwie Maryla i jej brat pozostali samotni do końca życia? Co zaważyło na podjęciu takiej, a nie innej decyzji? Czy spowodował to splot niesprzyjających okoliczności, czy ich własne wybory? Dlaczego jako starsi ludzie wciąż mieszkali razem i wspólnie prowadzili gospodarstwo? Na te oraz wiele więcej pytań znajdziecie odpowiedź właśnie w tej książce.

Książka dostępna od 22 stycznia 2020 roku.

Top 6 kobiecych książek – Serce gangstera

Top 6 kobiecych książek – zobacz!Dwudziestodwuletnia Chloe McCoy nigdy się nie spodziewała, że jej brat Nick wpadnie na tak egoistyczny pomysł. Pokazał groźnemu gangsterowi pewne zdjęcie, sugerując, że to właśnie ona mogłaby być zabezpieczeniem spłaty karcianych długów. I mimo iż Nick próbował później wyprostować niefortunny zbieg okoliczności, twierdząc, że to samochód, a nie ona, miał gwarantować spłatę długu, Aleksiej Tarasow już ułożył sobie w głowie plan. Szalony plan.

Poza tym z  mężczyznami takimi jak Tarasow nie można pogrywać. Ponieważ kiedy gangster jego pokroju zobaczy coś, co mu się spodoba, zrobi wszystko, żeby to mieć.

Książka dostępna od 22 stycznia 2020 roku.

Top 6 kobiecych książek – Syn pszczelarza

Kiedy Debora Lantz przyjeżdża wraz z rodzeństwem i matką do południowego Teksasu, spodziewa się tam zastać krainę obfitości i oazę Syn pszczelarza - kup na TaniaKsiazka.plzieleni. Rzeczywistość jednak przedstawia się nieco inaczej. Poza tym maleńka gmina amiszów, do której dołączyła rodzina Debory, boryka się z trudnościami i ledwo wiąże koniec z końcem.

Debora tęskni za domem i zielonym Tennessee, lecz nade wszystko pragnie szczęścia matki. Wdowy z piątką dzieci, która przyjechała tu poślubić Stephena, adoratora sprzed lat. Mimo to Teksas napawa Deborę wstrętem. Nie może pojąć, po co Bóg miałby stworzyć miejsce tak ohydne, pełne dziwnych zwierząt oraz roślinności, która ledwie odrosła od ziemi. Wkrótce jednak poznaje Fineasza Kinga. Syna miejscowego pszczelarza, okaleczonego w dzieciństwie w wyniku wypadku, w którym zginęła jego matka. Ta dwójka dojmująco samotnych młodych ludzi ku własnemu zdumieniu odkrywa, że wiele ich łączy.

Książka dostępna od 21 stycznia 2020 roku.