Keanu Reeves. W roli głównej - kup na TaniaKsiazka.pl

Keanu Reeves. W roli głównej to obowiązkowa propozycja przede wszystkim dla każdego z fanów aktora. Ponadto pozycja ta zainteresuje miłośników reportaży i literatury faktu, a także biografii nietuzinkowych osobowości. Bo że taką jest właśnie Reeves, nikt nie ma dziś wątpliwości. Jest uznawany z jednego z najsympatyczniejszych (i najprzystojniejszych!) aktorów w Hollywood. Do tego szturmem podbił nie tylko serca widzów i kina, ale na dobre wdarł się do masowej kultury i internetu. W związku z tym w sieci krążą bawiące do łez memy z jego wizerunkiem, a postaci, które grał, stały się rozchwytywanymi nadrukami na koszulki, kubki czy inne gadżety. Teraz dzięki książce Keanu Reeves. W roli głównej czytelnicy mają okazję poznać go znacznie lepiej. Na polskim rynku tytuł ten będzie dostępny w sprzedaży już od 2 września 2020 roku.

Keanu Reeves. W roli głównej - kup na TaniaKsiazka.pl

Keanu Reeves. W roli głównej – kilka słów o tym, co w środku

Fani na całym świecie uwielbiają go za tak charakterystyczne role, jak te w filmach: John Wick, Matrix, Dracula czy Speed: Niebezpieczna prędkość albo 47 roninów. Cała internetowa społeczność bez mrugnięcia okiem ogłosiła go swoim królem. Jego zniewalający uśmiech sprawia, że większości z nas miękną nogi i brakuje oddechu. Jednak za spokojną fasadą i pogodną osobowością Keanu Reevesa kryje się wiele smutku.

Aktor wychowywał się bez ojca, który był uzależniony od narkotyków i odbywał wyrok. Poza tym stracił on trzy ukochane osoby. River Phoenix, najlepszy przyjaciel gwiazdy zmarł po przedawkowaniu kokainy. Jedyne dziecko aktora urodziło się martwe w ósmym miesiącu ciąży. Do tego jego ukochana zginęła w wypadku samochodowym.

W tej książce czytelnicy będą mieli okazję prześledzić historię życia wyjątkowego aktora, któremu woda sodowa nie uderzyła do głowy. Mimo ogromnego sukcesu pozostał on sobą. Poznacie fenomen Keanu jeżdżącego metrem i samotnie jedzącego kanapki na ławce w parku.

Przypominamy, że prezentowana dziś książka pt. Keanu Reeves. W roli głównej będzie dostępna w sprzedaży już od 2 września bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom biografii.