Prequel bestsellerowego cyklu Szmidta - kup na TaniaKsiazka.pl

Prequel bestsellerowego cyklu Szmidta, który jest już dostępny na polskim rynku, ucieszy z pewnością wszystkich miłośników twórczości pisarza. Powody do zadowolenia mają przede wszystkim fani bestsellerowego cyklu pt. Pola dawno zapomnianych bitew: Bukowski. Najnowsza książka pisarza nosi tytuł Per aspera ad astra. Warto tutaj przy okazji wspomnieć, że Robert J. Szmidt jest jednym z najbardziej zasłużonych polskich pisarzy w dziedzinie space opery. W związku z tym szczególną uwagę na tę lekturę powinni zwrócić wielbiciele literatury science fiction. Jeśli zatem do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością tego pisarza, to doskonała okazja, by nadrobić zaległości.

Prequel bestsellerowego cyklu Szmidta - kup na TaniaKsiazka.pl

Prequel bestsellerowego cyklu Szmidta – kilka słów o książce

Tym razem czytelnicy będą mieli okazję zapoznać się z historią przodka Henryana Święckiego, żyjącego w okresie wojny domowej.

Robert Bukowski to dowódca pierwszej wyprawy kolonizacyjnej, która w połowie XXI wieku wyrusza poza Układ Słoneczny. Mężczyzna na własnej skórze przekona się, że droga do gwiazd może być usłana cierniami. Mayflower ma dotrzeć do systemu Centuriona, w którego ekosferze astrofizycy odkryli ziemiopodobną planetę. Problem w tym, że cel podróży znajduje się od nich aż 25,5 lat świetlnych.

Podróż trwa ponad 180 lat i nie przebiega wcale tak gładko, jak zapowiadały to plany. Tym samym załoga musi stawiać czoła kolejnym, wymagającym próbom i przeciwnościom losu. Poza tym przyjdzie się im zmierzyć z wrogiem znacznie groźniejszym, niż wszystko, z czym do tej pory mieli do czynienia. To wewnętrzne demony. Jednak żaden z szóstki astronautów nawet nie podejrzewa, że ich heroiczne zmagania będą tylko wstępem do znacznie gorszego koszmaru.

Prezentowany dziś prequel bestsellerowego cyklu Szmidta pt. Per aspera ad astra znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę książkę wszystkim miłośnikom literatury science fiction. Koniecznie dajcie nam znać, czy sięgniecie po tę pozycję.

Tymczasem wszystkich zainteresowanych twórczością Roberta J. Szmidta, odsyłamy tutaj. Sprawdźcie koniecznie, co takiego mają w sobie jego historie, iż czarują czytelników nie tylko w naszym kraju!