Trzeci sezon Wiedźmina - ruszają zdjęcia trzeci sezon wiedźmina

Co powiecie na trzeci sezon Wiedźmina? Jestem pewna, że umieracie z ciekawości, jak twórcy filmowi przedstawią dalsze losy Geralta, Ciri czy Yennefer. Tym bardziej ucieszy Was fakt, że Netflix rozpoczął prace nad kolejnym sezonem ich przygód.

Trzeci sezon Wiedźmina | Serii książek szukaj na TaniaKsiazka.pl >>

Fot. Kadr z trailera drugiego sezonu serialu „Wiedźmin”

Trzeci sezon Wiedźmina

Trzeci sezon Wiedźmina to już nie tylko zapowiedzi i domysły! Są już twarde dowody na to, że na planie filmowym dzieją się rzeczy niezwykłe. Netflix Polska na swoim profilu na Twitterze opublikował pierwsze zdjęcie z prac nad produkcją. Widzimy na nim białowłosego Geralta – Henry’ego Cavilla, Freyę Allan – serialową Ciri i Anyę Chalotrę, która odgrywa rolę Yennefer. Podpis fotografii wzrusza i przyprawia o ciarki: Zjazd rodzinny, na który czekaliśmy. Ruszyły zdjęcia do 3. sezonu Wiedźmina! – Który z fanów nie czekał?

Showrunnerką trzeciego sezonu jest Lauren Schmidt Hissrich, która pełni również funkcję producentki wykonawczej. Razem z nią nad ostatecznym wyglądem serialu będą czuwać pozostali producenci wykonawczy – Tomasz Bagiński, Mike Ostrowski, Jarosław Sawko, Sean Daniel, Steve Gaub i Jason F. Brown.

 Trzeci sezon Wiedźmina – o czym będzie?

Zdjęcie to nie wszystko. Twórcy uchylili też rąbka tajemnicy dotyczącej samej fabuły. Na twitterowym profilu The Witcher, który poświęcony jest produkcji opartej na prozie Andrzeja Sapkowskiego, możemy przeczytać:

Podczas gdy władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu usiłują schwytać Ciri, Geralt wywozi ją z Cintry, by chronić swoją na nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy jej zagrażają. Yennefer, której powierzono szkolenie Ciri, prowadzi ich do chronionej twierdzy w Aretuzie, gdzie ma nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej o niewykorzystanych mocach drzemiących w dziewczynie. Zamiast tego trafiają jednak w sam środek konfliktu pełnego skorumpowanej polityki, czarnej magii i nikczemności. Muszą stawić opór i postawić wszystko na jedną kartę – lub ryzykować, że stracą siebie na zawsze.

Jedyną rzeczą, która nie cieszy, jest to, że Netflix nie podał jeszcze daty premiery trzeciego sezonu. Czekając na tę informację, jak i na samą produkcję, warto odświeżyć sobie historię Geralta z Rivii. Wszystkie książki z serii Wiedźmin znajdziecie tutaj.

Czytaj także: