Twoje zdjęcie - recenzja pięknej historii - kup książkę na www.taniaksiazka.pl
Twoje zdjęcie - recenzja pięknej historii - kup książkę na www.taniaksiazka.pl

www.rudaczyta.pl

Twoje zdjęcie to idealna opowieść do czytania w letnie popołudnia. Rozczulająca, wzruszająca i bardzo wciągająca książka – kiedy do niej usiadłam, nie mogłam się oderwać. Autorka stworzyła taki klimat, że książka wciąga od pierwszej strony i czyta się ją jednym tchem. Niezbyt często zdarza mi się czytać romanse, ale jeśli mam je czytać, to życzę sobie, aby były właśnie takie jak nowa książka Melanie Moreland.

Twoje zdjęcie – recenzja pięknej historii

Adam Kincaid jest fotografem – i to nie byle jakim, a najlepszym z najlepszych. Miłość do fotografii wpoili mu rodzice, sami w tej pasji zakochani, więc kiedy oboje giną tragicznie, chłopak postanawia oddać im hołd doskonaląc się w tym, co oni tak bardzo kochali. Wyszło mu to idealnie, gdyż w tej chwili jest najbardziej cenionym fotografem na świecie. Mimo że jego praca często jest niebezpieczna, bo musi wykonywać zdjęcia w ciężkich warunkach i trudnych sytuacjach, to pasja przezwycięża strach. Jednak pewnego dnia Adam ulega wypadkowi i wbrew pozorom jest za niego bardzo wdzięczny losowi, gdyż dzięki temu trafia pod opiekę pielęgniarki Alexandry. Rudowłosa kobieta od razu zawróciła mu w głowie i to do tego stopnia, że jest w stanie dla niej zmienić swoje życie. Jeszcze nigdy do żadnej kobiety, nie czuł nic takiego.

Twoje zdjęcie – miłość jaka się nie zdarza…

Twoje zdjęcie - recenzja pięknej historii - kup książkę na www.taniaksiazka.pl

www.rudaczyta.pl

Alexandra Robbins jest pielęgniarką i właśnie pełni dyżur, kiedy na pogotowie zostaje przywieziony ranny w wypadku Adam. Między nimi od razu zaczyna iskrzyć. I, mimo że oboje ich ciągnie do siebie, to dziewczyna ma bardzo trudną przeszłość, która ciągnie ją w dół i nie daje jej żyć tak, jakby tego chciała. Jej idealna, bogata i wbrew pozorom kochająca rodzina, okazuje się wcale taką nie być. Adam poznając jej smutną historię, obiecuje, że wyrwie ją z rodzinnego koszmaru i zaopiekuje się nią tak, że nie będzie się już musiała niczego bać. I prawie mu się to udaje… Prawie, bo pewnego dnia dziewczyna znika. Adam nie chce wierzyć, że jego ukochana od niego odeszła i po chwili zwątpienia rusza do walki, bo o taką miłość trzeba walczyć!

Wskutek jego poszukiwań, na jaw wyjdą szokujące historie, manipulacje i powiązania rodzinne, jakie nigdy nie powinny mieć miejsca. Czy Adam zdąży odnaleźć i pomóc na czas ukochanej? Wskutek, jakich okoliczności doszło do zniknięcia Alexandry i w jaki sposób jej matka planowała zawładnąć jej życiem?

Jeśli zaintrygowała Was ta historia, jej tajemnice, to koniecznie sięgnijcie po książkę, a na pewno się nie zawiedziecie. To lekka i przyjemna historia o miłości przeplatana rodzinnymi tajemnicami i intrygami, która na pewno porwie Was od pierwszych stron. Znajdziecie ją tutaj>>>

Ocena Rudej
 • 10/10
  Jak mocno książka mnie wciągnęła? - 10/10
 • 7/10
  Jak oceniam styl pisania, język i warsztat autora? - 7/10
 • 7/10
  Czy warto przeczytać tę książkę ponownie? - 7/10
 • 10/10
  Czy bohaterowie wzbudzili sympatię? - 10/10
8.5/10

fragment recenzji

Twoje zdjęcie to idealna opowieść do czytania w letnie popołudnia. Rozczulająca, wzruszająca i bardzo wciągająca książka – kiedy do niej usiadłam, nie mogłam się oderwać. Autorka stworzyła taki klimat, że książka wciąga od pierwszej strony i czyta się ją jednym tchem. Niezbyt często zdarza mi się czytać romanse, ale jeśli mam je czytać, to życzę sobie aby były właśnie takie jak nowa książka Melanie Moreland.