EventyPromocje

Uciekająca promocja na książki z okazji 11. urodzin księgarni TaniaKsiazka.pl!

promocja na książki

balonyTaniaKsiazka.pl obchodzi już swoje 11. urodziny! Z tej okazji Klienci księgarni mogą liczyć na fantastyczne atrakcje i rabaty. Urodziny będą trwały przez cały miesiąc, zaczynają się 19 kwietnia, a kończą 17 maja. Jedną z najbardziej interesujących promocji są „Uciekające rabaty!”. Ta zabawa to nie tylko niezwykle atrakcyjna promocja na książki, ale także na multimedia i zabawki. Sprawdźcie, na czym polega i ile można zyskać.

Promocja na książki, w której liczy się czas

Urodziny Taniej Książki to doskonała okazja dla Klientów do nabycia książki w rewelacyjnych cenach, zdobycia limitowanych gadżetów i wygrania kilku nagród. Promocja „Uciekające rabaty!” rozpoczyna się 19 kwietnia i co dwa dni będzie oferowała Klientom możliwość skorzystania z innej wartości kodu rabatowego. Im wcześniej przyłączymy się do akcji, tym więcej zyskamy. I tak pierwszy kod zniżkowy umożliwia zakupienie produktów w TaniaKsiazka.pl z dodatkowym od cen prezentowanych w sklepie internetowym, 10%-owym rabatem. Zniżka obowiązuje na cały asortyment księgarni.

Promocja na książki, która zmienia się co dwa dni.

W kolejnych dniach ten rabat będzie się zmieniał i tak: już w okresie od 21-22 kwietnia zniżka wyniesie 9%, 23 – 24 kwietnia 2017 – 8%, a 25 – 26 kwietnia – 7%. Oczywiście najwięcej zyskają Ci, którzy skorzystają z promocji na początku jej trwania czyli 19 – 20 kwietnia. Poniżej znajdziecie nazwę poszczególnego kodu, który w konkretnym dniu należy wpisać w specjalne pole w koszyku podczas składania zamówienia. Od razu zobaczymy, o ile obniży się kwota do zapłaty. Warto pamiętać, że promocja nie obejmuje kosztów wysyłki, a kody nie łączą się.

Kod 10%: 11URODZINY10PROC (ważny w dniach 19 – 20 kwietnia 2017 r. włącznie)
Kod 9%: 11URODZINY9PROC (ważny w dniach 21 – 22 kwietnia 2017 r. włącznie)
Kod 8%: 11URODZINY8PROC (ważny w dniach 23 – 24 kwietnia 2017 r. włącznie)
Kod 7%: 11URODZINY7PROC (ważny w dniach 25 – 26 kwietnia 2017 r. włącznie)

Szczegóły dotyczące promocji znajdziecie także: TUTAJ.

Nie tylko książki

Cały asortyment księgarni TaniaKsiazka.pl to nie tylko książki, w tym ebooki, audiobooki, ale także zabawki i multimedia. Warto skorzystać z fantastycznych zniżek, które będą systematycznie pojawiały się w trakcie trwania urodzin. Można kupić w rewelacyjnej cenie najnowsze bestsellery książkowe, zapowiedzi, w tym kryminały, romanse, reportaże i wszelkie możliwe gatunki literackie, dostępne na polskim rynku. Nic tylko, ruszyć w tany i świętować!

promocja na książki