EventyKonkursy książkoweWydarzenia literackie

Konkurs dla Czytelników, czyli Czytelnicze Igrzyska 2017 wkroczyły w kolejny etap!

Konkurs dla czytelników

TaniaKsiazka.pl zorganizowała konkurs dla Czytelników: Czytelnicze Igrzyska 2017, którego celem jest propagowanie czytelnictwa. Zainteresowanie udziałem jest ogromne, co świadczy o tym, że wszelkie statystyki mówiące, o spadku czytelnictwa w Polsce są grubo przesadzone. Do pierwszego etapu #czytamzimą nadesłano aż 1046 zgłoszeń! Jeżeli jeszcze nie wzięliście udziału, jest kolejna szansa. Wydarzenie wkroczyło właśnie w kolejny etap: #czytamwiosną, który potrwa od 1.04.2017 do 30.06.2017. Dla zaczytanych – atrakcyjne nagrody!

Konkurs dla czytelników, którego nie można przegapić

Czytelnicze IgrzyskaSpotkanie z książką jest zwykle dosyć samotną wyprawą, jesteśmy tylko my i nasza książka. Ale już rozmawianie o przeczytanych książkach, motywowanie się do czytania kolejnych, to zdecydowanie zadanie, w którym może uczestniczyć wiele osób. Takie akcje jak ta, zorganizowana przez TaniaKsiazka.pl promują czytelnictwo w Polsce i wprowadzają pewną dozę zdrowej rywalizacji wśród czytających. Jakby tego było mało, na miłośników literatury, którzy wezmą udział w wydarzeniu, czeka wiele atrakcyjnych nagród w tym bony prezentowe i rabatowe, TanioKsiążkowe kubki, torby, no i przede wszystkim książki. Nic tylko czytać i się tym chwalić! 🙂

Pamiętajcie o hashtagach

Czytelnicze Igrzyska 2017 dzielą się na cztery etapy: #czytamzimą: termin od 3.01.2017 do 31.03.2017 (zakończony), #czytamwiosną: termin od 1.04.2017 do 30.06.2017, #czytamlatem: termin od 1.07.2017 do 30.09.2017 i ostatni #czytamjesienią: termin od 1.10.2017 do 31.12.2017. Głównym celem igrzysk jest przeczytanie w roku 2017 większej liczby książek niż w roku poprzednim.

Żeby wziąć udział w zabawie, trzeba umieścić na swoim facebookowym lub instagramowym profilu zdjęcie lub tekst zawierający tytuł książki wraz z kolejnością, w której była przeczytana oraz liczbą wszystkich książek, które zamierza się przeczytać w 2017 roku. Taki post należy oznaczyć hashtagiem: #CzytelniczeIgrzyska2017 oraz hashtagiem etapowym czyli np. tak jak w tym przypadku #czytamwiosną. Post można opublikować na swoim profilu albo pod samym wydarzeniem.

100 nagród do wygrania!

Na osoby, które wezmą udział w konkursie czeka aż 100 fantastycznych nagród. Czyli oprócz samego czytania, które jest dla każdego z nas nagrodą samą w sobie, można zgarnąć np. bony rabatowe, prezentowe, kubki i torby z książkowym motywem i oczywiście same książki.

Szczegóły dotyczące wydarzenia i regulamin znajdziecie pod tym adresem.

A jaką liczbę książek już udało Wam się przeczytać w tym roku? Nie licząc dokładnie myślę, że przeczytałam już 30 tytułów. 🙂 Kto mnie przebije?

Konkurs dla czytelników