Usłysz mnie - kup na TaniaKsiazka.pl

Usłysz mnie to książka stworzona dla tych, którzy kiedykolwiek czuli się niewysłuchani, źle traktowani, mylnie oceniani czy niedostrzegani. Przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury współczesnej i pięknej. Jeśli jeszcze do tej pory nie mieliście okazji, by zapoznać się z tą pozycją, gorąco zachęcamy do nadrobienia zaległości. Nie jest to klasyczna powieść fabularna. Czytelnicy odnajdą tu zbiór myśli i przekonań, które kłębią się w głowie autorki. Całość składa się z 200 jednostronicowych tekstów, napisanych po angielsku i po polsku. Dzięki temu odbiorca ma szansę zapoznać się nie tylko z tłumaczeniem, ale także z oryginalnie brzmiącym tekstem. Zaintrygowani? Koniecznie sprawdźcie, co takiego ma w sobie ta książka, że skradła serca Czytelników na całym świecie.

Usłysz mnie – refleksje i ponadczasowe prawdy

Najwa Zebian w wieku 16 lat opuściła Liban i przeniosła się do Kanady. Los nie był dla niej łaskawy. Nastolatka szybko przekonała się, że życie w miejscu, do którego się nie przynależy, jest niezwykle trudne i ciężkie. W swojej publikacji prezentuje zapiski na temat życia widzianego oczami edukatorki, studentki oraz osoby, która większość przeżyć doświadczała w milczeniu. Jej refleksje dotyczą rozmaitych kwestii. W książce pt. Usłysz mnie porusza tematy miłości, przyjaźni, cierpienia, inspiracji, szacunku, serdeczności, motywacji, uczciwości, szczerości i wielu, wielu innych. Co ważniejsze, każdy Czytelnik tę książkę odbierze na własny, niepowtarzalny sposób. Słowa autorki dla każdego będą czymś innym i wywołają inne emocje.

Oto jak Najwa Zebian pisze o własnej publikacji:

Gdyby moja podróż potoczyła się inaczej, niż się potoczyła, z każdą historią i z każdym szczegółem, nie byłabym dziś tą samą osobą, jaką jestem. Niech ta książka obdarzy głosem tych, którzy go potrzebują, niech stanie się ramieniem, na którym będą mogli się wypłakać ci, którzy potrzebują kogoś, kto by ich wysłuchał, niech będzie inspiracją dla tych, którzy potrzebują przypomnienia, jak wielką władzę mają nad własnym życiem.

Książkę pt. Usłysz mnie znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!