Uzupełnienie Jeżycjady - kup na TaniaKsiazka.pl

Uzupełnienie Jeżycjady to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości Małgorzaty Musierowicz. Najnowsza książka autorki pt. Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę będzie dostępna w sprzedaży już od 6 maja 2020 roku. Tym samym powody do zadowolenia mają przede wszystkim wielbiciele tej konkretnej serii. Książki autorki cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród nieco młodszych czytelników, jednak są to historie dobra dla odbiorców w każdym wieku. W cyklu znajdziecie nawiązania do prawdziwych miejsc, a akcja poszczególnych tomów rozgrywa się głównie w Poznaniu. Bohaterami powieści są Borejkowie, rodzina, która mieszka w stuletniej kamienicy przy ulicy Roosevelta. Do tej pory wydano 22 tomy serii. A teraz nadszedł czas na jej uzupełnienie.

Uzupełnienie Jeżycjady - kup na TaniaKsiazka.pl

Uzupełnienie JeżycjadyNa Jowisza!

W najnowszej publikacji pisarki znajdziecie wszystko to, czego jeszcze nie wiecie o Jeżycjadzie, a co zawsze chcieliście wiedzieć. W związku z tym sprawdzicie, jak wyglądał Ignacy Borejko w wieku chłopięcym i skąd się wziął serwis Nowakowskich. Ponadto obejrzycie jedyną zachowaną fotografię pieska Genowefy. Nie zabraknie też zachwytów nad detalami jeżyckiej architektury.

Prezentowana dziś książka to ponad 130 haseł, ułożonych alfabetycznie. Do tego kolorowe zdjęcia, nigdy dotąd niepublikowane ilustracje czy ciekawostki, anegdoty, cytaty i powiedzonka. Tym samym autorka uchyla rąbka niejednej tajemnicy, a wy macie szansę jeszcze bardziej przeniknąć do świata bohaterów.

Przypominamy, że uzupełnienie Jeżycjady pt. Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę będzie dostępne w sprzedaży od 6 maja bieżącego roku. Prezentowaną dziś książkę znajdziecie tutaj. Tymczasem tutaj znajduje się bestsellerowa seria autorki.

Tym samym, jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z książkami tej pisarki, dziś jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Gorąco polecamy jej historie każdemu, niezależnie od wieku. W tych historiach znajdziecie mnóstwo humoru, porywających przygód i nieoczekiwanych zwrotów akcji. To także przepiękne ilustracje i nierzadko opowieści chwytające za serce. Bohaterowie rozbawią Was do łez, a ich przewrotne losy zafascynują i wciągną na dobre. Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się sami, co takiego mają w sobie, że zapewniły autorce tak ogromny sukces.