PROMOCJA: 3 KSIĄŻKI ZA 33 ZŁ

TaniaKsiazka.pl przygotowała kolejną mega promocję. Tym razem kupując 3 książki naraz, zapłacimy 11 zł za każdą! 11 złotych za nowiutką, pełnowartościową książkę. No, to się nazywa promocja w iście świątecznym klimacie. Na liście z przecenionymi tytułami znajdziecie ponad 200 książek, więc zdecydowanie jest z czego wybierać. Przejrzę listę i dam Wam znać, na których tytułach szczególnie długo warto zawiesić oko. 🙂 Promocja: 3 książki za 33 zł potrwa do 4 grudnia, tak więc to dobry moment, żeby kupić książki, które możemy podarować sobie lub bliskim na Mikołajki.

3 książki za 33 zł

Promocja: 3 książki za 33 zł:  Sekrety roślin i zwierząt w miejskiej dżungli Nathanael Johnson

Sekrety roślin i zwierząt w miejskiej dżungli Nathanaela Johnsona to książka, która idealnie wpisuje się w ekotrend, niezwykle silnie rozwijający się we współczesnej literaturze. Tym razem poznamy sekrety roślin i zwierząt, które żyją na co dzień obok nas, a których być może w codziennym pędzie nie dostrzegamy. Szczególnie wielu ciekawych rzeczy dowiemy się o pozornie pospolitych gołębiach, które niejednokrotnie, w naszej ocenie, uprzykrzają nam życie. Okazuje się, że te zwierzęta mają wiele niezwykle interesujących cech, które warto poznać, żeby… je polubić i  zaakceptować.

Promocja: 3 książki za 33 zł: Pierwszy dotyk Laurelin Paige

Pierwszy dotyk Laurelin Paige to książka dla fanów literatury erotycznej. Jest to tytuł z kolejnej serii Laurelin Paige, autorki niezwykle popularnych w Polsce Uwikłanych. Podobnie jak jej „poprzedniczka” zyskała niezmiernie dużo wysokich ocen wśród fanów gatunku. W tej książce pojawi się mrożący krew w żyłach wątek sensacyjny, zaginiona przyjaciółka i niezwykle bogaty i przystojny właściciel sieci hoteli. Będzie gorąco!

 

Promocja: 3 książki za 33 zł: Uwikłana Bruce Porter

Moja trzecia propozycja dla Was to Uwikłana Bruce’a Portera. Ta historia wydarzyła się naprawdę i zapewniam, że wielu z Was z pewnością nie będzie mogło w to uwierzyć. Jej bohaterką jest kobieta, która ma na swoim koncie udział w tak dużej liczbie nietypowych wydarzeń, że mogłaby swoim życiorysem obdarować kilka osób. Handlowała kokainą, stała na czele przestępczej, kolumbijskiej organizacji, w końcu uciekła, żeby wieść zwyczajne życie. Jednak przeszłość o niej nie zapomniała i wkrótce upomniało się o nią także prawo. Teraz w zamian za skrócenie wyroku, musi zostać tajną agentką. Jej życie znowu będzie w niebezpieczeństwie.

 

 

Przejrzyjcie TanioKsiążkową listę z tytułami za 11 zł (przy zakupie trzech książek) i wybierzcie Wasze kolejne wspaniałe książki lub podarunki dla najbliższych na zbliżające się Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia.

3 książki za 33 zł