Idealny prezent na Mikołajki - zobacz na TaniaKsiazka.pl!Mikołajowi przyda się Wasza pomoc. 6 grudnia nasz ulubiony Święty ma swoje imieniny, warto więc dać mu chwilę wytchnienia przed bożonarodzeniowym maratonem. A jak to zrobić? Wystarczy zadbać o prezent na Mikołajki dla naszych bliskich!

Księgarnia Tania Książka przygotowała dla Was moc pomysłów na obdarowanie rodziny i przyjaciół. Klikając w poniższy link, znajdziecie książki w promocyjnych cenach, gry na zimowe wieczory lub świąteczne spotkania oraz zabawki, które uszczęśliwią wszystkie grzeczne dzieci.

Idealny prezent na Mikołajki

Aby ułatwić Wam zadanie, wybraliśmy kilka przykładowych tytułów:

Gwiazdka z nieba Katarzyna Michalak

Nataniel stracił w swoim życiu wszystko. Uległ wypadkowi, jego mama zmarła, a on został bez dachu nad głową. Pewnego dnia postanawia zostawić za sobą trudną przeszłość i trafia do Sennej – cichej wioski na Mazurach, która całkowicie odmieni jego los. Mała chatka nad jeziorem okaże się dla młodego chłopaka idealnym miejscem do rozpoczęcia wszystkiego od nowa. Tym bardziej  że na jego drodze stanie Iwona. Dziewczyna, która zaakceptuje go takim, jaki jest i pokaże, że wszystko, co złe kiedyś się skończy. Gwiazdka z nieba to pierwsza część nowej serii Katarzyny Michalak. Wbrew pozorom nie jest to historia typowo świąteczna, a piękna opowieść o życiu i miłości, która przypadnie do gustu nie tylko fanom pisarstwa tej popularnej autorki.

Pucio uczy się mówić Marta Galewska-Kustra

Skomplikowana sztuka mówienia jednym dzieciom przychodzi łatwiej, a drugim nieco trudniej. Kiedy Twoja pociecha zaczyna naśladować dźwięki, to idealny czas na przygodę z Puciem! Lektura tej książeczki to świetna zabawa, która wciągnie Twoje dziecko na dłuższy czas. Jak robi zegar i pociąg? A pies lub sowa? Jakie dźwięki wydajemy podczas jedzenia, płaczu czy pukania do drzwi? Wszystkiego dowiecie się od Pucia! Wspólnie z małym bohaterem zasiądziecie też do stołu, odwiedzicie dziadków czy zobaczycie odjazd lokomotywy. Pucio uczy się mówić autorstwa Marty Galewskiej-Kustry posiada piękne ilustracje oraz kartonowe strony, które wytrzymają szalone zabawy każdego adepta rozmowy.

Świąteczne marzenie Amanda Prowse

Największym świątecznym marzeniem Meg było spędzić magiczną gwiazdkę rodem z telewizyjnych reklam. W dzieciństwie nie miała ku temu sposobności, dlatego teraz za wszelką cenę stara się zapewnić swojemu czteroletniemu synkowi Boże Narodzenie, które będzie pamiętał do końca życia. Jednak jak stworzyć rodzinną atmosferę, gdy jest się samotną matką? Na szczęście niespodziewanie na horyzoncie pojawia się pewien przystojny architekt, który mocno namiesza w grudniowych planach Meg. Przelotny romans czy początek wielkiej miłości? Świąteczne marzenie Amandy Prowse to nastrojowa i przyjemna powieść, idealna na zimowe wieczory.

A tak na marginesie – w skarpecie, w bucie, pod poduszką czy pod łóżkiem? Gdzie zazwyczaj Mikołaj 6 grudnia zostawia Wam prezenty?

Idealny prezent na Mikołajki - zobacz na TaniaKsiazka.pl!