PoradnikiZapowiedzi i nowości

Wielki ogarniacz życia we 2, czyli jak być razem i się nie pozabijać

Wielki ogarniacz życia we 2, czyli jak być razem i się nie pozabijać - kup na TaniaKsiazka.pl

Wielki ogarniacz życia we 2, czyli jak być razem i się nie pozabijać to kompletna nowość od Pani Bukowej. Tym razem jednak do współpracy zaciągnęła również swojego partnera, Pana Buka. Co z tego wyszło? Naszym zdaniem kompletny odlot! Na punkcie Pani Bukowej i jej porad oszalała cała Polska. Na facebookowym profilu ma ponad 450 tysięcy odwiedzających, a jej pierwsza książka pt. Wielki ogarniacz życia w błyskawicznym tempie stał się bestsellerem.

Jej najnowszy projekt, do którego wciągnęła Pana Buka, będzie dostępny od 3 września 2018 roku i z pewnością przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy polubili Wielki ogarniacz życia. Jeśli natomiast do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. I dajcie znać, czy porady Pani Bukowej pomogły poukładać Wam życiowe sprawy!

Wielki ogarniacz życia we 2, czyli jak być razem i się nie pozabijać – złotych rad ciąg dalszy

Autorka w swojej debiutanckiej książce pokazała milionom Polaków, jak być szczęśliwym nie robiąc zupełnie nic. Jej życie to nieustanna walka między spaniem a Internetem. I co tu dużo mówić, chciałby tracić kilogramy tak szybko, jak pieniądze i cierpliwość. Tak, co wieczór postanawia, że od jutra zmieni się na lepsze. Problem w tym, że kiedy wstaje rano, to uświadamia sobie, że przecież jest idealna. Zdarza się jednak coś niespodziewanego. Poznaje tego jedynego.

Pan Buk to też niezły okaz. Woli dobrze zjeść, niż podobać się byle komu. I gdyby nie związek z Panią Bukową, mógłby myśleć przez cały życie, że nie ma wad. Ale ona wie też, że czasem jedyne wyjście, to wyjście na piwo. A on, że jeśli kobieta warczy i nie daje się przytulić, to trzeba odejść na bezpieczną odległość. I stamtąd rzucać w nią czekoladą.

I to jest niezwykle cenna wiedza, która pomoże Wam przetrwać razem. Ta książka podpowie Wam, jak być razem i się nie pozabijać.

Wielki ogarniacz życia we 2, czyli jak być razem i się nie pozabijać będzie dostępny od 3 września bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!