Wojciech Chmielarz LIVE 29.10 18:00 na TargiKsiazki.Online Wojciech Chmielarz

Rozpoczął się czwarty tydzień wydarzenia TargiKsiazki.Online vol. 2! Znając Wasz wilczy apetyt, moje drogie mole książkowe, na pewno jesteście gotowi na kolejną, tłustą porcję atrakcji. Wśród najmocniejszych punktów harmonogramu, czyli wywiadów live z ulubionymi pisarzami, znajdziecie spotkanie z wyjątkowym autorem. Wojciech Chmielarz na żywo opowie o swoim warsztacie pisarskim oraz odpowie na Wasze pytania. Nie przegapcie okazji, by zapytać go o wszystko!

Wojciech Chmielarz Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Wojciech Chmielarz – wywiad LIVE już w czwartek

Wojciech Chmielarz to autor kryminałów doskonałych. Uwodzi czytelnika wysmakowanym koktajlem emocji, hipnotyzującą duszną atmosferą, napięciem, które trzyma za gardło do ostatnich stron i wyraźnie zbudowanymi bohaterami.

Fani Chmielarza na pewno połknęli serię o Jakubie Mortce, cykl gliwicki, czy inne jego kryminalne powieści jak Żmijowisko, Rana czy Wyrwa.

Pisarz na TargachKsiazki.Online vol. 2 pojawi się przy okazji wydania kolejnej fascynującej książki, której powstawanie śledziła cała Polska! Prosta sprawa ukazała się w księgarniach 14 października, jednak fani prozy autora doskonale znali jej treść, zanim ta zyskała okładkę i numer ISBN.

Wojtek Chmielarz wykorzystał wiosenny czas pandemii i urozmaicił swoim fanom lockdown, na bieżąco publikując kolejne fragmenty historii na swoim Facebooku. Dał im tym samym możliwość obserwacji, jak krok po kroku, watek po wątku kształtuje się fabuła dzieła. Zazwyczaj powieść jest dostępna dopiero w postaci gotowego egzemplarza książki lub audiobooka. Jednak ku uciesze Książkoholików pisarz złamał tę zasadę i dopuścił ich do procesu tworzenia.

Ten intrygujący eksperyment literacki pewnie wielu z Was dostarczył doskonałej rozrywki. Jestem przekonana, że czytanie postów pisarza nie zniechęciło nikogo do nabycia książki. Jeśli ktoś ma jednak zakupowe zaległości, własny egzemplarz Prostej sprawy znajdzie w tym miejscu.

Wojciech Chmielarz – 29.10, godzina 18:00

Jak widać, pisarz nie stroni od różnorodnych form kontaktu ze swoimi czytelnikami, dlatego przyjął zaproszenie do udziału w TargachKsiazki.Online vol. 2. Rozmowa na żywo, choć za pomocą Internetu to doskonała okazja, by na chacie zadać Wojciechowi Chmielarzowi pytania, które pojawiają się w trakcie czytania jego książek. To nie lada gratka dla wszystkich, których interesują źródła motywacji, natchnień i inspiracji oraz warsztat pisarski. Kto wie? Może prowadząca wybierze akurat Twoje pytanie?

Zarezerwuj sobie czas 29 października o 18:00 i weź udział w spotkaniu z mistrzem kryminału. Koniecznie ustaw sobie przypomnienie na Facebooku!

Wszystkie informacje dotyczące wydarzenia TargiKsiazki.Online vol. 2 znajdziesz tutaj.

Powiązane artykuły: