Wstyd Roberta Małeckiego - zapowiedź nowej książki Wstyd Roberta Małeckiego

ŻałobnicaNajsłabsze ogniwo, seria o komisarzu Bernardzie Grossie – lubicie te tytuły? Jeśli tak, zatem na pewno ucieszy Was wiadomość, że już 13 kwietnia pojawi się najnowsza książka autora tych tytułów. Wstyd Roberta Małeckiego to powieść o uczuciu, które pali jak żywy ogień i wyniszcza. Ta historia uzmysławia, że wstyd może zamykać usta, ale trzeba pamiętać, że przemilczane sprawy zawsze wracają.

Książkę Wstyd znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Wstyd Roberta Małeckiego

Dokładnie rok od premiery Zmory na półkach księgarni pojawi się Wstyd Roberta Małeckiego. Tym razem autor serwuje nam gęstą historię o emocjach, które mogą dać początek złu. I o trudnej drodze do prawdy, której poznanie rani do żywego.

Główną bohaterką powieści jest była policjantka Julia Karlińska, zwana Karlą. Obecnie pracuje jako nauczycielka historii w liceum medycznym. Prywatnie natomiast samotnie wychowuje nastoletnich bliźniaków. Co takiego wydarzyło się w jej życiu, że znalazła się w tym miejscu? Jakiś czas temu jej szczęśliwą codzienność przerwał tragiczny wypadek motocyklowy, w którym zginął jej mąż-policjant. Sprawcy nigdy nie odnaleziono, a ona nie mogąc pogodzić się ze stratą, odwiesiła swój mundur na wieszak i odeszła z policji.

Teraz duchy jej przeszłości zaczynają się budzić. W rodzinnym mieście Karlińskiej, Śmierszynie, dochodzi do zabójstwa Sławomira Nowaka. Wieść ta wstrząsa społecznością, ponieważ mężczyzna był znanym profesorem matematyki. Był też jej kolegą z „medyka”. Ta śmierć to dopiero początek splotu dramatycznych wydarzeń. Już tego samego dnia zaginie jeden z synów kobiety. Czy coś gorszego może spotkać matkę? Owszem… szybko okaże się, że chłopak nie żyje. Instynkt śledczy Julii podpowiada jej, że oba zdarzenia na pewno się ze sobą łączą. I że trzeba je uwzględnić w jednym śledztwie.

***

Wstyd Roberta Małeckiego na pewno nas nie rozczaruje. Znając jego poprzednie książki, możemy spokojnie zaufać, że i tym razem autor wręcza nam wyśmienity, mocny thriller kryminalny. Swój egzemplarz powieści możecie zamówić po przejściu na tę stronę.

Czytaj także: