Wyznania socjopatki - kup na TaniaKsiazka.pl

Wyznania socjopatki. Życie w ukryciu to reportaż, który na długo pozostanie w waszej pamięci. Na polskim rynku będzie dostępny od 24 lutego 2021 roku i z pewnością zainteresuje każdego miłośnika literatury faktu. Jednak nie tylko, ponieważ ta książka to także głębokie studium ludzkiej psychiki. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, skąd tak właściwie biorą się socjopaci i jak wygląda ich życie, ten reportaż jest właśnie dla was. Książka w błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera i stało się to nieprzypadkowo.

Wyznania socjopatki - kup na TaniaKsiazka.pl

Od lat uczą nas i wyczulają, iż socjopata to taka jednostka, której powinno unikać się jak ognia. Jednocześnie życie weryfikuje, jak trudno rozpoznać socjopatę w tłumie. Przybierają oni maski i potrafią być naprawdę czarujący. I nierzadko, kiedy orientujemy się, że coś jest nie tak, bywa za późno. Tkwimy po uszy w toksycznej relacji, z której nie jesteśmy w stanie się wyrwać.

Wyznania socjopatki – kilka słów o książce

Dla socjopaty ludzkie uczucia nie mają większego znaczenia. Jego jedynym celem jest zabawa, a przyjemność sprawia mu niszczenie innych. Przyznaje to sama autorka książki, u której zdiagnozowano socjopatię. Mimo to nie od razu stwierdzilibyście, że coś jest z nią nie tak. Dlaczego? Ponieważ ma krąg bliskich przyjaciół, którym na niej zależy. Ponadto jest znakomitą prawniczką, a na uczelni ma świetną opinię. A gdyby tego było mało, to jeszcze udziela się charytatywnie. Jak to jest możliwe?

M.E. Thomas – pod takim pseudonimem ukrywa się autorka książki, która szczerze i bez ogródek mówi o tym, jak wygląda jej życie. Prowadzi czytelnika przez miejsca pracy poprzez relacje z rodziną i znajomymi do tego, co dzieje się w jej sypialni. Szybko przekonacie się, że człowiek ze zdiagnozowaną socjopatią potrafi idealnie wpasować się w otaczającą go rzeczywistość.

Oprócz wydanej książki M.E. Thomas prowadzi również blog Sociopathworld, gdzie skrupulatnie notuje to, jak wygląda świat, widziany jej oczami. Wokół domeny zrzesza też innych ludzi, którzy tworzą społeczność podobnie myślących jednostek.

Książkę pt. Wyznania socjopatki znajdziecie tutaj.

Dajcie znać, czy sięgniecie po ten reportaż!