Zjadacz czerni 8. Zapowiedź nowej książki Katarzyny Grocholi

Jakiś czas temu Katarzyna Grochola zapowiedziała wydanie nowej książki. I póki co sprytnie wodzi czytelników za nos, bo jak na razie o bohaterach i fabule powieści więcej nie wiadomo, niż wiadomo!Zjadacz czerni 8 – już sam tytuł brzmi dosyć tajemniczo, zgodzicie się ze mną? Cóż to za intrygujący zjadacz? I skąd ta niespodziewana ósemka? Na te pytania niestety nie potrafię odpowiedzieć, ale mam dla Was garść innych informacji o najnowszej powieści Grocholi! Sprawdźcie!

Katarzyna Grochola Zjadacz czerni 8

Nowa książka Katarzyny Grocholi

Swoją poprzednią książką Grochola nieco zaskoczyła grono oddanych czytelników. W 2019 roku spod pióra doświadczonej autorki wyszedł bowiem jej pierwszy kryminał pod tytułem Zranić marionetkę. Pisarka zmierzyła się w nim  nie tylko z nowym gatunkiem, ale także z trudnym tematem molestowania dzieci.

Po tej małej odskoczni pisarka postanowiła jednak wrócić do gatunku, który jest znakiem rozpoznawczym jej twórczości. Zjadacz czerni 8 zalicza się bowiem do literatury obyczajowej, a jego fabuła kręci się wokół… bez niespodzianek: oczywiście wokół miłości!

Zjadaczu czerni 8 historie bohaterów łączą się we wzór, który dla nich pozostaje nierozpoznany, a mimo to ma sens, jak wiele sytuacji, miejsc i zdarzeń w naszym życiu.

Miłość nie jest jednowymiarowa, określona i zamknięta w ramie. Nie sprowadza się tylko do tęskniących za czułym dotykiem kochanków. Jest szansą na człowieczeństwo, mimo wszystko i na przekór. I jeśli podejmiemy próbę zrozumienia drugiego człowieka, może zdarzyć się cud.

Tak książkę zapowiada wydawca. Daliście się zaintrygować? 😉

Katarzyna Grochola Zjadacz czerni 8

Zjadacz czerni 8 – kiedy w księgarniach?

Na koniec, dla większego zaostrzenia apetytów zostawiam Wam jeszcze fragment książki czytany przez samą autorkę. Obejrzyjcie i posłuchajcie:

Czytam malutkie fragmenty swojej książki, ale jeśli chcecie inne -dajcie znać! Nie chcę nikogo zmuszać ani do czytania…

Opublikowany przez Katarzynę Grocholą Oficjalnie Piątek, 8 stycznia 2021

Byłabym zapomniała! Najważniejsza informacja: najnowsza powieść Katarzyny Grocholi ukaże się w księgarniach już 10 lutego 2021 roku.

Książkę znajdziecie tutaj: Zjadacz czerni 8.

Zobacz także: