Za wszystkie błędy to najnowsza powieść autorstwa Irene Cao, która w sprzedaży ukaże się już 1 lutego 2017 roku. Dlaczego warto sięgnąć po tę powieść? Ponieważ autorka ma już na koncie sukces związany ze słynną, erotyczną serią, w której skład wchodzą: Widzę cię, Słyszę cię, Pragnę cię. Cao po raz kolejny udowadnia, że miliony czytelniczek na całym świecie to nie przypadek, a jej twórczość ma w sobie potencjał.

Za wszystkie błędy

 

O czym opowiada powieść Za wszystkie błędy?

Linda, główna bohaterka jest dekoratorką wnętrz. W swoim trzydziestoletnim życiu zdążyła przejść wiele namiętnych romansów. Nigdy jednak nie znalazła prawdziwej miłości. Być może przyczyną jest jej trudny charakter. Jednak kobieta wie, że jej wady: pożądliwość, gniew, lenistwo i łakomstwo to także jej siła. I jeśli czegoś mocno pragnie to musi to zdobyć, nie pytając nikogo o zgodę. Było wielu takich, którzy próbowali ją zmienić. Wszystko na nic. Twardy charakter i brak kompromisów nie pomagają w układaniu miłosnego życia.

Tylko Alessandro, jej najlepszy przyjaciel zna ją dobrze i rozumie bez słów. A ponieważ jest fotoreporterem, często marzy o sportretowaniu Lindy jednym zdjęciem. Zatytułowałby je wtedy Siedem grzechów głównych i zastosował specjalny efekt poruszenia.

Linda obecnie zajmuje się urządzaniem willi Tommasa Belli, chłodnego i opanowanego mężczyzny. Czy to spotkanie zmieni naturę Lindy? Czy jej przemiana jest w ogóle możliwa? I najważniejsze, czy bohaterka w ogóle pragnie cokolwiek w sobie zmienić? W końcu przecież zawsze dostaje to, czego chce…

Przypominamy, że powieść Za wszystkie błędy na polskim rynku ukaże się już 1 lutego bieżącego roku. Gorąco zachęcamy do kupna! Podpowiadamy również, że książka sprawdzi się świetnie jako walentynkowy prezent.