Zapomniane sny

Zapomniane sny to świetna inicjatywa, która zainteresuje wszystkich miłośników twórczości fantasy. Poza tym ta szczytna inicjatywa powinna trafić do jak największej liczby odbiorców. W związku z tym, jeśli do tej pory ten gatunek literacki nie gościł zbyt często w waszej biblioteczce, najwyższy czas to zmienić. I dziś macie ku temu świetną okazję. Ponieważ Zapomniane sny to projekt, przewidziany na dłuższą metę. Jesteście ciekawi, czego możecie się po nim spodziewać? Koniecznie czytajcie dalej!

Zapomniane sny

Zapomniane sny – kilka słów o przedsięwzięciu

Wspomniany projekt przybierze formę cyklu antologii opowiadań. W jej skład ma wchodzić aż 26 opowiadań. Będą one dostępne w formie e-booka i przyświeca im szczytny cel. Ponieważ twórcy pomysłu udostępniają treści za darmo, jednak liczą na pewną pomoc. Przy każdym opowiadaniu podadzą organizację. Waszym zadaniem jest zapoznać się z jej działalnością i wesprzeć ją dowolną dotacją.

Pierwszy tom nosi tytuł W głębi snów, a organizacją, którą można obdarzyć wsparciem to Fundacja Synapsis, która zajmuje się tematyką spektrum autyzmu. Wspierają rodziny z dziećmi autystycznymi oraz propagują wiedzę na ten temat.

W głębi snówKolejne części mają pojawiać się regularnie tutaj. Poza tym warto również śledzić profil Zapomnianych snów na facebooku, który znajdziecie tutaj. Dajcie nam koniecznie znać, co sądzicie o takiej inicjatywie oraz, czy skorzystacie z udostępnianych opowiadań?

Powieści w formie e-boków czy audiobooków stają się dziś coraz bardziej popularne. Ponieważ jak wiemy, takie formy są dostępne niemal od ręki. A ponadto nie wymagają oczekiwania na klasyczną przesyłkę, która w obecnych czasach straciła nieco na zainteresowaniu. Dodatkowym plusem jest fakt, że miłośnicy gatunku dzięki wspomnianej akcji mają szansę poznać nowe opowiadania. Natomiast ci, którzy nie mieli czasu nigdy zapoznać się z fantastyką, teraz mogą zrobić to bez przeszkód. Korzystają na tym dwie strony – odbiorcy oraz fundacja, którą można przy tym wesprzeć. To świetny pomysł na pogłębienie świadomości czytelników, nie tylko w zakresie literatury.

Gorąco więc zachęcamy was do wzięcia udziały w tym przedsięwzięciu!