365 dni na platformie Netflix

Film 365 dni na platformie Netflix jest dostępny już od 1 kwietnia 2020 roku. I jak się okazuje, nie była to żadna sztuczka, związana z prima aprilis. Ponieważ ekranizacja książki Blanki Lipińskiej faktycznie widnieje na platformie wśród nowości. Tym samym powody do zadowolenia mają wszystkie miłośniczki twórczości pisarki. A także te odbiorczynie, które niw miały okazji wybrać się do kina. Teraz produkcja jest dostępna o każdej porze dnia i nocy.

365 dni na platformie Netflix

365 dni na platformie Netflix

Kilka słów o produkcji

O tym wydarzeniu na facebookowym profilu fanów poinformowała sama Blanka Lipińska. Za reżyserię polskiego filmu erotycznego, porównywanego do Pięćdziesięciu twarzy Greya odpowiedzialni są Barbara Białowąs i Tomasz Mandes. Poza tym na ekranach występują m.in.: Michele Morrone, Anna-Maria Sieklucka, Mateusz Łasowski czy Natasza Urbańska oraz Tomasz Stockinger.

Główną bohaterką powieści jest Laura, która wraz z przyjaciółmi postanawia wyjechać na wakacje do słonecznej Sycylii. Drugiego dnia pobytu, dokładnie w swoje 29 urodziny, kobieta zostaje porwana. Bardzo szybko okazuje się, że porywaczem jest głowa sycylijskiej rodziny mafijnej, Don Massimo Toricelli.

Kilka lat wcześniej mężczyźnie udało się przeżyć zamach na swoje życie. Został postrzelony kilkukrotnie i prawie umarł. A kiedy jego serce przestało bić, przed oczami zobaczył dziewczynę. Dziewczynę, która wyglądała dokładnie jak Laura Biel. W związku z tym, gdy lekarze przywrócili go do życia, mężczyzna obiecał sobie, że odnajdzie kobietę, którą widział.

Massimo daje porwanej 365 dni na to, by ta go pokochała. Jednak czy to w ogóle możliwe? Czy bohaterka jest w stanie wykrzesać jakiekolwiek pozytywne uczucia do osoby, która ją porwała? Ponadto przecież Laura ma już swoje życie i mężczyznę, którego kocha. Czy można tak po prostu zapomnieć o swojej przeszłości i zacząć wszystko od nowa, bez oglądania się za siebie?

Przypominamy, że od teraz film 365 dni na platformie Netflix jest dostępny dla każdego abonenta, mieszkającego na terenie Polski. Poniżej prezentujemy wam zwiastun produkcji.

Natomiast tutaj znajdziecie książki Blanki Lipińskiej. Dajcie znać, czy czytałyście oraz, czy widziałyście film.