Poradniki o psach i kotach - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Poradniki o psach i kotach dzisiaj sprawdzą się u wszystkich tych, którzy spędzają okres przymusowej izolacji ze swoimi czworonożnymi pupilami. Ponieważ teraz mamy więcej czasu niż zwykle i warto go poświęcić na lepsze zrozumienie futrzanego przyjaciela. Ponadto nic tak nie redukuje stresu i uspokaja myśli jak kontakt z psem, czy kotem. Wiedzą o tym wszyscy posiadacze tych uroczych stworzeń.

Przyjemne mruczenie, nieustające merdanie ogonem, tupot małych łapek na drewnianej podłodze… Jednak nie ma co ukrywać, że wychowanie takiego czworonoga wcale nie należy do najłatwiejszych zadań. W związku z tym przybywamy dziś z pomocą i prezentujemy wam poradniki o pasach i kotach, na które warto zwrócić szczególną uwagę.

Poradniki o psach i kotach - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Sekret grzecznego psa - kup na TaniaKsiazka.plPoradniki o psach i kotach – Sekret grzecznego psa. Jak rozwiązać dziesięć najczęstszych problemów w wychowaniu pupila

Dzięki temu poradnikowi dowiecie się, skąd właściwie biorą się niepożądane nawyki i nieodpowiednie zachowanie u waszych pupili. Poza tym nauczycie się unikać najczęściej popełnianych błędów i odkryjecie, jak skorygować te już popełnione. Zdobędziecie też autorytet przewodnika u waszego psa i pomożecie uporać się mu z lękiem separacyjnym. A przede wszystkim nauczycie się właściwie interpretować mowę jego ciała.

Autor książki, Marcin Konefał, to polski zaklinacz psów, który teraz dzieli się z wami swoim ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Pomoże wam też on spojrzeć na świat oczami waszych czworonogów.

Książka dostępna od 29 kwietnia 2020 roku.

Poradniki o psach i kotach – Zrozumieć kotaPoradniki o psach i kotach - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Koty często sprawiają wrażenie pupili nie do końca udomowionych. A to za sprawą ich tajemniczej natury i własnych ścieżek, którymi drepczą. Ponieważ wciąż tkwi w nich pierwiastek kota pierwotnego, który odpowiada za ich zachowania i potrzeby. Autor książki, John Bradshaw, doskonale zdaje sobie z tego sprawę. W związku z tym przygotował poradnik, w którym wtajemnicza czytelników w proces ewolucyjny, kształtujący koty do takiej formy, jaką obecnie znamy. Dzięki temu lepiej poznacie naturę kota i nauczycie się odczytywać mowę kociego ciała. Tym samym wasza komunikacja z pupilem znacznie się polepszy. Poza tym autor celnie i skutecznie obala mity i uprzedzenia, które przez lata narosły dookoła kotów.

Książka już dostępna.

Pies jest miłością - kup na TaniaKsiazka.plPoradniki o psach i kotach – Pies jest miłością

Autor książki, Clive Wynne, to pionierski psi behawiorysta, którego badania pomagają zapoczątkować nową erę. Taką, w której miłość, a nie inteligencja czy uległość, stanowią sedno relacji człowiek-pies. W związku z tym na podstawie najnowszych badań i własnych doświadczeń pokazuje on, że sednem każdego psa są uczucia, wypełniające je od pyszczków i ogonów przez ich mózgi, hormony, aż po DNA. Ponadto można uznać tę publikację za naukową rewolucję, która mówi dużo więcej o unikalnym pochodzeniu psów i ich zachowaniu. A także o potrzebach i ukrytych głębiach.

Książka już dostępna.

Poradniki o psach i kotach – Kocie MojoKocie mojo - kup na TaniaKsiazka.pl

Jackson Galaxy, twórca popularnego programu Kot z piekła rodem przybywa wszystkim kocim rodzicom z pomocą. W związku z tym w tym poradniku znajdziecie sposób na to, by zrozumieć kocie zachowania oraz uczynić waszych czworonożnych przyjaciół szczęśliwymi. To fascynująca podróż po kocim świecie, a także skarbnica wiedzy na temat opieki nad mruczkami. Od zapewnienia kociętom właściwego startu w sensie społecznym do troski o seniorów. Poza tym autor prezentuje całe spektrum fizycznych i emocjonalnych potrzeb kotów. A do tego porusza tematy takie jak pielęgnacja, żywienie, zabawa czy bezstresowe wizyty u weterynarza.

Książka już dostępna.

Psie sucharki - zobacz na TaniaKsiazka.plPoradniki o psach i kotach – Psie sucharki. Wszystko, co powiedziałby twój pies, gdyby umiał mówić

Niepowtarzalna rysunkowa książka, która pokazuje, jak wygląda świat z perspektywy psa. Pies uwielbia jeść smakołyki i o tym wie każdy. Lubi także szaleć za piłką i być głaskanym – to oczywiste! Poza tym ten futrzak nie rozumie przywiązania człowieka do butów, z którymi przecież tak świetnie jest się bawić. A do tego wasz pupil nie potrzebuje wiele: pełny brzuszek i błotnista kałuża to najlepszy plan na popołudnie. Przyjaźń psa i człowieka wymaga dotarcia się, więc poznanie otoczenia z punktu widzenia zwierzęcia jest jak najlepszym rozwiązaniem.

Książka już dostępna.