Zapowiedzi książek obyczajowych oraz nowości to doskonałe zestawienie dla wszystkich miłośniczek tego typu historii. Jesteście ciekawe, co nowego już całkiem niedługo pojawi się na naszym rynku? Świetnie trafiłyście! W związku z tym wystarczy, że rozsiądziecie się wygodnie i sprawdzicie, co takiego dziś dla was przygotowaliśmy. Ponadto na te tytuły powinna zwrócić uwagę każda czytelniczka, poszukująca poruszających historii o codziennym życiu. Część z prezentowanych książek jest już dostępna w sprzedaży. Dlatego też nie zwlekamy już dłużej i z przyjemnością prezentujemy wam książkowe zapowiedzi o raz nowości obyczajowe, warte uwagi.

Zapowiedzi książek obyczajowych oraz nowości

Anioły do wynajęcia - kup na TaniaKsiazka.plAnioły do wynajęcia Malwina Ferenz

Romeczek Słowacki (nazwisko zobowiązuje!) to niespełniony pisarz. W oczekiwaniu na światową sławę chałturzy (z czegoś trzeba żyć), tworząc teksty reklamowe o odkurzaczach i pieluszkach. Miłość jego życia, Elena, wpada na kompletnie wariacki pomysł. Ma on wydusić z talentu ukochanego nieco więcej pieniędzy. W związku z tym będzie jednak potrzebna pomoc. Na kogo może liczyć? Barbarę, która dopiero co pochowała męża i wbrew wszystkim uważa, że nie był wcale taki beznadziejny. Albo na Dorotę, pałającą chęcią zemsty na swoim byłym, który zostawił ją dla młodszej. I to w momencie najgorszym z możliwych. I wreszcie na Martę, której po raz trzeci z rzędu nie udało się dostać na studia aktorskie. Tym samym czeka więc nadal na swój wielki moment, pracując w call center. Drużyna jedna na milion. Co może pójść nie tak?

Niespodzianka goni niespodziankę, na dodatek szczerze ubawiony Amor pudłuje, posyłając swoją strzałę zupełnie nie tam, gdzie powinna trafić.

Pisarka - zobacz na TaniaKsiazka.plPisarka Katarzyna Michalak

Słowa mogą niszczyć, ale mogą też ocalić. Oto historia pisarki, która spośród tysięcy słów wybiera te najpiękniejsze, by je splatać w niezapomniane historie. Ponadto to również opowieść o dwojgu młodych ludziach: Weronice i Wiktorze, którzy mają tylko siebie. Pragną jedynie poczucia bezpieczeństwa i prawa do miłości. Czy mogą zwyciężyć w nierównej walce z losem?

Oto kilka słów od autorki książki, Katarzyny Michalak, na temat najnowszej historii:

Książka, którą oddaję do Waszych rąk, jest wyjątkowa. Nie tylko, dlatego że to czterdziesta powieść w moim dorobku. Jest też najbardziej osobista ze wszystkich dotychczasowych. Tym samym nie muszę dodawać, że włożyłam w nią mnóstwo emocji i serca? Nie zgadujcie, ile Katarzyny Michalak jest w „Pisarce”. Po prostu dajcie się porwać powieści pełnej miłości i nienawiści.

Książka w sprzedaży od 30 stycznia bieżącego roku.

Nad lawendowym morzem - kup na TaniaKsiazka.plNad lawendowym morzem Karolina Załuska

Pasjonująca opowieść o walce z depresją. Wypalenie zawodowe, frustracja, uzależnienie od alkoholu, a przede wszystkim poczucie braku sensu w życiu… Oto problemy, z jakimi borykają się bohaterowie. Pewnego dnia ich drogi się przetną. A w związku z tym za drzwiami jednej ze starych gdańskich kamienic zaczną płynąć słowa, które ułożą się w fascynującą opowieść. Historię pełną skrajnych emocji. Opowieść, w której rzeczywistość nieustannie przeplata się ze snem, a radość, z przygnębieniem i lękiem.

Lepsze jutro - zobacz na TaniaKsiazka.plSłońce za horyzontem Magdalena Kołosowska

Jest to początek trylogii pt. Lepsze jutro, w której czytelniczki poznają historię trzech sióstr: Kingi, Karoliny i Kamili. Kinga jest spełnioną zawodowo dziennikarką i oddaną żoną. Do pełni szczęścia brakuje jej jedynie dziecka. Kiedy wydaje się, że wszystko jest na najlepszej drodze i jej marzenie o pełnej rodzinie ma wreszcie szansę się ziścić, zaczynają nadciągać czarne chmury. Tym samy  poukładane życie bohaterki wali się z wielkim hukiem. A mała stabilizacja, z której była tak dumna, okazuje się zamkiem zbudowanym na piasku. Z pomocą sióstr za wszelką cenę próbuje poradzić sobie z ogarniającym ją mrokiem.

Jednak światło za horyzontem przecież zawsze zwiastuje nowy dzień. W związku z tym i Kindze, która przestała wierzyć w szczęście, pewnego dnia znów zaświeci słońce. Prawda?

Książka w sprzedaży od 30 stycznia bieżącego roku.