Zapowiedzi młodzieżowe warte uwagi

Zapowiedzi młodzieżowe warte uwagi znajdziecie w naszym dzisiejszym zestawieniu, ale nie tylko. Ponieważ umieściliśmy tu również dwie gorące nowości, które są już dostępne w sprzedaży na polskim rynku. Tym samym, jeśli poszukujecie ciekawych tytułów, doskonale sprawdzających się w walce z nudą, trafiliście idealnie.

Warto również wspomnieć, że coś dla siebie znajdą tutaj również wielbiciele powieści z nutą fantastyki czy romansu w tle. Każdy z tych tytułów cieszy się już ogromnym zainteresowaniem czytelników na całym świecie. Dlatego też warto, byście i wy zwrócili na nie uwagę. Koniecznie dajcie nam znać, czy któraś książka wpadła wam szczególnie w oko. Jesteśmy bardzo ciekawi!

 

 

Zapowiedzi młodzieżowe warte uwagi

Zapowiedzi młodzieżowe warte uwagi

Wyklęta królowa - kup na TaniaKsiazka.pl Wyklęta królowa, tom III serii Setna królowa

Główna bohaterka, waleczna Kalinda, jak do tej pory zniosła bardzo wiele przeciwności losu. Przetrwała małżeństwo z okrutnym tyranem i krwawe bitwy na śmierć i życie. Teraz musi zmierzyć się z niebezpiecznym demonem lodu, który powraca pod postacią jej zmarłego męża, radży Tarka. Potwór przejmuje władzę w imperium, a Kalindę oraz jej przyjaciół naznacza piętnem zdrajców. W związku z tym ci uciekają za morze, by znaleźć schronienie na Południowych Wyspach. Wiedzą, że w Lestarii moce Kalindy nie są potępiane, jak w jej ojczyźnie. Jednak bohaterka wskutek interwencji demona, ma problem z opanowaniem żywiołu ognia.

Książka dostępna od 15 kwietnia 2020 roku.

Tam gdzie mieszkam - zobacz na TaniaKsiazka.pl Tam, gdzie mieszkam

Główna bohaterka, Linden Rose, prowadzi na pozór życie normalnej nastolatki. Ponieważ spotyka się z przyjaciółmi, unika wrednych dziewczyn i codziennie wypełnia swój szkolny obowiązek, pojawiając się na zajęciach. Jednak nie tylko po to Linden przebywa w placówce. Dziewczyna mimo młodego wieku bardzo dużo przeszła, a teraz nie ma gdzie mieszkać. W związku z tym, gdy wszyscy opuszczają szkolny budynek, zakrada się do niego, aby nie spać pod gołym niebem.

Pewnego dnia bohaterka staje przed trudnym wyborem. Ponieważ jedna z jej prześladowczyń, Bea, zostaje pobita. I tylko Linden może jej pomóc złapać sprawcę. Jednak, żeby to zrobić, dziewczyna musiałby ujawić światu swoją krępującą tajemnicę. I wielu innych. Czy starczy jej odwagi na ten krok?

Książka dostępna od 15 kwietnia 2020 roku.

Zapowiedzi młodzieżowe warte uwagi Nasze wszystkie światła

Elliott i Catherine w dzieciństwie byli nierozłączni. Najlepsi przyjaciele, którzy spędzali ze sobą niemal cały wolny czas. Przyszedł jednak czas ciężkiej próby. Ponieważ kiedy ona najbardziej potrzebowała jego pomocy, on musiał opuścić miasto.

Los krzyżuje ich ścieżki ponownie wiele lat później, kiedy każde z nich jest już zupełnie inną osobą. Elliott to popularny, szkolny sportowiec. Natomiast Catherine pomaga matce w prowadzeniu pensjonatu. Jednak udaje się im odbudować więź, dzięki czemu ponownie darzą się zaufaniem i sympatią. Wtedy niespodziewanie w mieście dochodzi do tajemniczego morderstwa, które wstrząsa okoliczną społecznością. A głównym podejrzanym w sprawie staje się Elliott.

Książka już dostępna.

Mroźne łzy, tom II serii Heart of ThornsZapowiedzi młodzieżowe warte uwagi

Mia Rose wraca do świata żywych, jednak nie ma pojęcia, kto wyniósł ją z lochów i pozostawił w lesie. Jednak nie ta sprawa zaprząta najbardziej jej głowę. Ponieważ bohaterka musi odnaleźć swoją matkę w mroźnym królestwie Lumii. Nie ma wątpliwości, że to jej jedyna szansa, aby ocalić bliskich.

Tymczasem Pilar uwalnia się od uroku Angelyne i chce dotrzeć do Śnieżnego Wilka, legendarnego zabójcy czarownic. Zdaje sobie sprawę, że tylko z jego pomocą jest w stanie wyzwolić śnieżne królestwo od krwawych rządów Zagi i Angelyne. Pojawia się również książe Quinn, który także szuka schronienia w Lumii.

Wszyscy bohaterowie muszą zmierzyć się z niełatwą przeszłością i zdradą. Czy jednak uda się im dotrzeć do magicznego królestwa na czas?

Książka już dostępna.