Trzeci sezon Obsesji Eve

Trzeci sezon Obsesji Eve to nie lada gratka dla wszystkich miłośników serialu, a także tych, którzy interesują się serialowymi adaptacjami książek. Ponieważ jak z pewnością orientuje się większość z Was, produkcja stworzona dla BBC America opiera się na powieściach Luke’a Jenningsa. Serial można także zobaczyć na HBO 3 i teraz, jak się okazuje, twórcy projektu mają dla widzów sporą niespodziankę. Ponieważ w dobie, gdzie serialowe produkcje zostają wstrzymane, trzeci sezon Obsesji Eve pojawi się znacznie szybciej, niż planowano. Jesteście ciekawi? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Trzeci sezon Obsesji Eve

Trzeci sezon Obsesji Eve – kilka słów o produkcji i zwiastun sezonu

Widzowie mogą spodziewać się premierowej emisji już 12 kwietnia 2020 roku. To sprawia, że początkowy termin został przyspieszony aż o dwa tygodnie. Fani produkcji mają więc niemałe powody do zadowolenia. Poza tym na ekranach odbiorcy ponownie zobaczą Sandrę Oh w roli tytułowej Eve. Obok niej pojawi się też Jodie Comer jako Villanelle.

 O czym opowiada sama historia? Villanelle to zabójczyni doskonała. W związku z tym nie dręczą jej wyrzuty sumienia. A kiedy dostaje jakieś zadanie, wykonuje je bez mrugnięcia okiem i za wszelką cenę. Jednak kim jest naprawdę? To rosyjska sierota, która za cel postawiła sobie zemstę na zabójcach ojca. Ocalono ją też przed karą śmierci, dzięki czemu dostaje drugie życie. Tym samym związała się na dobre i złe ze swoimi mocodawcami. Oni sami nazywają siebie mianem Dwunastu, a Villanelle nie wie, kim są naprawdę. Teraz Villanelle spłaca swój dług wdzięczności, stając się bodaj najbardziej poszukiwaną zabójczynią na świecie.

Natomiast Eve Polastri to agentka MI5, niezrównana specjalistka w kontrwywiadowczej robocie. To właśnie jej w udziale przypada złapanie Villanelle. Sprawa bardzo szybko staje się czymś więcej niż zwykłą pracą. Pościg przybiera rozmiar życiowego celu i prawdziwą obsesją Eve.

Przypominamy, że trzeci sezon Obsesji Eve pojawi się już 12 kwietnia bieżącego roku. Poniżej prezentujemy wam zapowiedź. Tymczasem tutaj znajdziecie książki, na których serial został oparty. Koniecznie to sprawdźcie!