Serce z cierni - kup na TaniaKsiazka.pl

Serce z cierni to międzynarodowy hit, który od niedawna jest już dostępny także na polskim rynku. Powieść przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury młodzieżowej i fantasy. Książka stworzona przez Bree Barton to doskonała propozycja dla wszystkich wielbicieli nietuzinkowych historii, które wciągają już od pierwszych stron. Na kartach tej wyjątkowej powieści splatają się ze sobą elementy magiczne, tajemnice rodzinne oraz wątki kryminalne. Tym samym jest to doskonała propozycja na deszczowe, jesienne wieczory. Jeśli zatem poszukujecie historii, która umili wam czas, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie prezentowaną dziś książkę i przekonajcie się, co takiego ma w sobie, iż cieszy się tak ogromną popularnością na całym świecie.

Serce z cierni – historia pełna intryg i magicznych elementów

Główną bohaterką powieści jest siedemnastoletnia Mia. Jej ojciec postanowił wydać dziewczyną za mąż. Jednak dziewczyna wcale nie ma na to ochoty. Nawet kiedy dowiaduje się, że jej partnerem ma zostać dostojny książę Quinn. W związku z tym bohaterka postanawia uciec z kamiennego zamku, by rozpocząć polowanie na czarownice. Podejrzewa bowiem, że kobiety obdarzone magiczną mocą zwane Gwyrach, niegdyś uśmierciły jej matkę. Nastaje dzień zemsty. Jednak kraina, w której można umrzeć od dotyku, nie należy do bezpiecznych miejsc. Ponieważ wystarczy tu jedynie muśnięcie czarownicy, by umrzeć.

Już wkrótce okazuje się, że nastolatka odkrywa u siebie niecodzienny dar. Także i ona potrafi władać magicznymi mocami. Czy w związku z tym stanie się celem sama dla siebie? Na światło dzienne zaczynają również wychodzić kolejne tajemnice, związane z jej rodziną. A Mia była kompletnie nieprzygotowana naprawdę, która zaczyna ją przytłaczać. Dziewczyna jednak wie, że teraz, kiedy zabrnęła już tak daleko, nie ma odwrotu. Czy Mia udźwignie ciężar spadających na nią informacji i tempo wydarzeń? Co skrywa jej rodzina? I kto jest odpowiedzialny za śmierć jej matki?

Książkę pt. Serce z cierni znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury fantasy oraz powieści młodzieżowych. Sprawdźcie to sami!