Oczy bestii - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Oczy bestii to książka polskiego pisarza Jana Niżnikiewicza, która przypadnie do gustu wielbicielom thrillerów i sensacji. Co ciekawe, Niżnikiewicz z zawodu jest doktorem medycyny i specjalistą neurologiem. To także pracownik naukowy Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W związku z tym na koncie ma nie tylko sporo wyróżnień i nagród z dziedziny literatury, ale także nauki. Ponieważ do tej pory autor wydał już siedem książek, a w tym trzy powieści, zdążył zgromadzić wokół siebie sporą liczbę wiernych czytelników i fanów. Jeśli zatem do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością Niżnikiewicza, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Zwłaszcza że powieści autora często wymykają się z podstawowych ram klasyfikowania gatunku książek. Nierzadko więc intrygują, zadziwiają i szokują.

Oczy bestii – sekretna historia XXI wieku

Akcja powieści dzieje się na początku XXI wieku. Tym samym w Stanach Zjednoczonych swoją prezydenturę rozpoczyna Donald Trump. Jednocześnie w Rosji niepodzielnie panuje Władimir Putin. Natomiast w Watykanie zwierzchnikiem Kościoła katolickiego jest papież Franciszek. To jednak tylko pozorny podział władzy.

Z każdym dniem do wszystkich trzech głów państw docierają niepokojące wieści. Grupa Obcych wykazuje coraz większą aktywność. Kim są? W jaki sposób chcą zachwiać sytuacją polityczną całego świata? To nie jedyne pytania, które się nasuwają. Okazuje się, że prawdziwe znaczenie programu Apollo było zupełnie inne, niż do tej pory uważano. A powodem abdykacji Benedykta XVI nie był pogarszający się stan jego zdrowia. Dzięki staraniom Michaiła Wołkowa i Ernesto Rodriqueza stopniowo wszystkie te wydarzenia zaczynają łączyć się w logiczną całość. Jednak jak się okazuje, nie jest to wcale dobra wiadomość.

Książkę pt. Oczy bestii znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury sensacyjnej, połączonej z elementami thrillera. Powieść stworzona przez Niżnikiewicza zachwyca, wciąga i trzyma w napięciu i niepewności aż do ostatniej strony. Jeśli zatem poszukujecie książki, która zapewni Wam mnóstwo rozrywki w deszczowe, jesienne dni, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie to sami!