Zapowiedzi sci-fi lipiec 2023

Zanurz się w światy wyobraźni, odkrywając tajemnice kosmicznych podróży, nieznanych cywilizacji i przerażająco realistyczne wizje przyszłości. Przedstawiamy najgorętsze zapowiedzi sci-fi na lipiec 2023, które przeniosą Cię w fascynującą literacką podróż poza granice znanego nam Wszechświata. Sprawdź te tytuły!

Zestawienie: zapowiedzi sci-fi na lipiec 2023

Zapowiedzi sci-fi lipiec 2023: Heretycy Diuny do kupienia na TaniaKsiazka.pl

Heretycy Diuny. Kroniki Diuny. Tom 5

Prawie półtora tysiąca lat po odejściu Boga Imperatora, kosmos przeszedł znaczące transformacje. W jej efekcie Imperium już nie istnieje, Rakis nie jest jedynym miejscem, gdzie można znaleźć melanż, a rybomówne utraciły swoją dawną moc. Niemniej Tleilaxanie, Ixanie i Bene Gesserit wciąż trwają, a zmarły Leto II nadal rzuca cień na ich przyszłe losy.

Podczas gdy trwa walka o dominację i jednocześnie starając się uratować zgromadzenie przed napływem Dostojnych Matron z Rozproszenia, Bene Gesserit uknuły piekielny plan. W centrum tej intrygi znajdują się kolejny ghola Duncana Idaho i dziewczyna z Rakis, która dowodzi czerwiami.

PREMIERA: 05 lipca 2023

Powieści Pośród wrogów szukaj na TaniaKsiazka.pl

Pośród wrogów. Hayden War. Tom 9

Dla Sorilli Aidy, konflikt nigdy się nie zakończył. Oficjalnie panuje pokój, niemniej w mroku wciąż toczy się nieustanna walka. I chociaż Sojusz i SOLCOM zdecydowali się na zakończenie starcia, wiele zagadek wciąż czeka na rozwikłanie. Jaka była przyczyna wojny i czemu tyle istot musiało stracić życie na obu frontach? No i dlaczego akurat teraz nadeszła najlepsza pora na zakończenie konfliktu?

Sorilla pragnie odkryć prawdę, to jej finalna misja. Niezależnie od tego, czy może liczyć na wsparcie SOLCOM-u, jest zdecydowana dołożyć wszelkich starań, by dotrzeć do rdzenia sprawy. Sięgnijcie po finałowy tom sagi Hayden War i przekonajcie się sami.

PREMIERA: 27 lipca 2023

Świat przeistoczonych. Tom 1 znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Bez prawa do błędu. Świat Przeistoczonych. Tom 1

Świat Przeistoczonych zaintrygował i oczarował ludzi. Niezrównana grafika, działająca nawet na najprostszych smartfonach. Przyjazny dla użytkownika interfejs, który upraszczał grę nawet dla początkujących graczy na smartfonach. Agresywna kampania marketingowa, która przeniknęła do każdego telewizora, smartfona i tabletu.

Na kilka dni przed oficjalnym startem, gra już zgromadziła legiony fanów, czekających na jedno – Godzinę X. To właśnie tak tajemniczy twórcy gry określili moment jej premiery. Jednak czy ktokolwiek zdawał sobie sprawę, co nastąpi po nadejściu Godziny X? Czy ludzie są gotowi zapłacić cenę, którą Świat Przeistoczonych od nich wymaga?

Dołącz do niezwykłego hybrydowego świata literatury LitRPG, który łączy najlepsze cechy książek i gier. Wasilij Machanienko, autor bestsellerowej serii Droga Szamana, powraca z powieścią Bez prawa do błędu, która jest pierwszym tomem nowej serii Świat Przeistoczonych.

PREMIERA: 13 lipca 2023

Diablo: Wojna grzechu. Kompletna trylogia do kupienia na TaniaKsiazka.pl

Diablo: Wojna grzechu. Kompletna trylogia: Prawo krwi, Smocze łuski, Fałszywy prorok

Od początku istnienia niebiańskie legiony Królestwa Niebios i demonicznego Płomienistego Inferna były zanurzone w niekończącym się sporze o przyszłość całego Wszechświata. Teraz bitwa dotarła również do Sanktuarium – świata ludzi. Każda frakcja pragnie podporządkować sobie ludzkość dla swoich celów, a siły dobra prowadzą tajemną wojnę z siłami zła o dusze ziemskich mieszkańców. Poznajcie relację z Wojny Grzechu, konfliktu, który na zawsze odmienił los człowieka.

Prawo Przeznaczenia

Trzy tysiące lat przed tym, jak ciemność ogarnęła Tristram, w małym osiedlu Seram mieszka prosty rolnik, Uldyzjan. Niespodziewanie jego spokojne życie zostaje przerywane przez siły, które na zawsze zakończą jego pokojowe bytowanie. Uldyzjan uświadamia sobie, że obudziła się w nim moc, o której nikt inny nie mógł nawet marzyć.

Smocza Zbroja

Uldyzjan, mając na celu zniszczenie kultu Trójcy, nawet nie podejrzewa, że w tym zadaniu wspiera go tajemniczy Prorok Katedry Światłości, Inarius. Dodatkowo do niebezpiecznej rozgrywki dołącza jeszcze ktoś. Lilith, dawniej kochanka Inariusa, pragnie przemienić wszystkich ludzi w armię bogopodobnych nefalemów, która zakończy Wszechświat i wyniesie Lilith ponad wszystko.

Fałszywy Wizjoner

Uldyzjan dąży do uwolnienia ludzkości od zgubnej kontroli Katedry Światłości i jej charyzmatycznego lidera, Proroka Inariusa. W obliczu zbliżającego się starcia Uldyzjan nie zauważa, że nie tylko Inarius pragnie zdobyć władzę nad światem ludzi. Zarówno Królestwo Niebios, jak i Płomieniste Inferno są świadome istnienia Sanktuarium…

PREMIERA: 13 lipca 2023

Powieść Odyseja kosmiczna 2061 znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Odyseja kosmiczna 2061

Kolejna propozycja zapowiedzi sci-fi na lipiec 2023 to trzeci tom wizjonerskiej serii, kanonu literatury SF. Pół wieku po przekształceniu Jowisza w dodatkowe słońce dla Ziemi, doktor Heywood Floyd, mający na karku już sto lat, wkracza na pokład luksusowego statku kosmicznego Universe. Chce on jako pierwszy człowiek w historii wylądować na komecie Halleya.

Równocześnie w tym czasie statek Galaxy rusza na misję odkrycia tajemnic ewolucji na Europie, niegdyś księżycu Jowisza. Wszystko to pomimo ostrzeżenia, że wszystkie światy są do waszej dyspozycji, z wyjątkiem Europy. Kiedy załoga wpada w tarapaty na tym zakazanym globie, musi czekać na pomoc ze strony Universe. Dodatkowo wszechpotężna istota, która teraz jest Davidem Bowmanem, obserwuje i czeka, by odsłonić tajemnice monolitu i pokazać ludzkości jej ostateczne przeznaczenie w historii kosmosu…

PREMIERA: 25 lipca 2023

Pamiętnik Mordbota znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Pamiętniki Mordbota. Wszystkie wskaźniki czerwone. Sztuczny stan

W przyszłości, gdzie korporacje dominują nad międzygwiezdnymi sprawami, ekspedycje na inne planety muszą być zatwierdzane i zaopatrzone przez Korporację. Dla bezpieczeństwa, grupom badawczym towarzyszą androidy ochronne dostarczane przez Korporację. Niemniej w świecie, gdzie najmniejszy koszt wygrywa kontrakty, bezpieczeństwo nie jest priorytetem.

Na odległym globie ekipa badaczy prowadzi badania powierzchni pod opieką androida dostarczonego przez Korporację. Jest to samoświadoma jednostka ochronna, która włamała się do swojego modułu sterującego i nazywa siebie Mordbotem. Pełen pogardy dla ludzi, Mordbot pragnie tylko spokoju, aby odkryć swoją prawdziwą tożsamość.

A ponieważ sąsiednia misja przestaje nadawać, naukowcy i Mordbot muszą odkryć prawdę. Na skutek połączenia sił z transportem badawczym o nazwie DTB Mordbot kieruje się do kopalni, gdzie doszło do buntu. A to, co tam odkryje, na zawsze zmienić jego postrzeganie świata…

PREMIERA: 31 lipca 2023

Jeśli masz ochotę sięgnąć po zapowiedzi sci-fi na lipiec 2023, znajdziesz je tutaj.

Zapowiedzi sci-fi lipiec 2023 znajdziesz na TaniaKsiazka.pl