Zaśpiewaj mi kołysankę - kup na TaniaKsiazka.pl

Zaśpiewaj mi kołysankę to najnowsza książka Ryszarda Ćwirleja, która zainteresuje wszystkich miłośników pisarza. Ponadto powody do zadowolenia mają także wielbiciele retro kryminałów. Dlaczego? Ponieważ to jeden z najpopularniejszych twórców tego gatunku w Polsce. Warto tutaj wspomnieć, że w 2016 roku Ćwirlej otrzymał Nagrodę Czytelników Wielkiego Kalibru. Od tego czasu jego kariera nabrała rozpędu, a każda kolejna książka sprawiała, że na konto pisarza wędrowały równie prestiżowe wyróżnienia. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tego autora, dziś macie idealną okazję, by nadrobić zaległości. Zaśpiewaj mi kołysankę w sprzedaży pojawi się już 20 maja 2020 roku i z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających odbiorców. Sprawdźcie to!

Zaśpiewaj mi kołysankę - kup na TaniaKsiazka.pl

Zaśpiewaj mi kołysankę – kilka słów o fabule książki

Jest kwiecień, 1922 rok. W poznaniu policja musi zmierzyć się ze sprawą zaginięcia ośmiolatki. Śladów jest niewiele. Można by wręcz uznać, że dziewczynka po prostu rozpłynęła się w powietrzu, w środku dnia. Tymczasem podkomisarz Antoni Fischer zajmuje się sprawą tajemniczego morderstwa. Wkrótce jednak do bohatera przychodzi matka zaginionej dziewczynki. Zdradza, że przysłała ją Greta. Trzynastolatka, którą kilka lat temu policjant przygarnął z sierocińca i traktował jak własną córkę. Jej zdaniem tylko Fischer jest w stanie odnaleźć Zosię.

W związku z tym podkomisarz nie ma wyboru i postanawia zaangażować się w sprawę. Za cel stawia sobie nie tylko odnalezienie dziewczynki. Równie mocno chce ukarać winnych. Tym samym rozpoczyna się niebezpieczny wyścig z czasem. W dodatku już niebawem okazuje się, że zaginięcie Zosi może mieć coś wspólnego z sutenerskim biznesem, działającym w Poznaniu. Co gorsza, z tych usług korzystają wysocy rangą funkcjonariusze. Czy to możliwe, że sprawy są ze sobą powiązane?

Przypominamy, że książka pt. Zaśpiewaj mi kołysankę będzie dostępna w sprzedaży już od 20 maja bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej, zaliczanej do retro kryminałów. Sprawdźcie sami fenomen tego pisarza. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!